Podarujmy drugie, lepsze życie France !

Marta Andrzejewska
organizator skarbonki

 

Kotka - Franka znaleziona na środku jezdni potrącona przez samochód. Czekająca na pewną śmierć w potwornych męczarniach. Uratowana przez jedną z wolontariuszek 3 maja. Okazało się, że kotka była w zaawansowanej ciąży i od razu musiała trafić na stół operacyjny, aby ratować jej życie. Niestety kotki nie przeżyły spotkania z samochodem, poronienie zaczęło się zaraz powypadku...

Aktualizacja: najnowsze wieści o Franciszce.

Kotka przeszła skomplikowaną operację miednicy oraz tylniej łapy. Miednica powinna być zoperowana od razu po wypadku niestety poprzednia lecznica ( jedyna otwarta w święto) tego nie zrobiła. 

Franka jest bardzo dzielnym kotem i walczy o swoje zdrowie. Dzięki operacji i rehabilitacji w obecnym gabinecie weterynaryjbym kita korzysta SAMODZIELNIE z kuwety!!! To duży sukces zwiększa jej to szanse na normalne życie i adopcje. Jednak przed Franką jeszcze daleka droga do pełni zdrowia. 

Marta Andrzejewska

Potrzebujemy pieniędzy na opłacenia poprzednich oraz obecnych  faktur oraz dalsze leczenie Franki. Bardzo prosimy o wsparcie :) 

Marta Andrzejewska

Jedna z faktur do opłacenia leczenia Franki. 

Marta Andrzejewska

Opis leczenia: (12.05.2021r.)

"Przeprowadzono zabieg OVH ponieważ kotka była w wysokiej ciąży i podczas wypadku pękła macica i wydostały się płody do jamy otrzewnej. Od czasu wypadku nie oddaje kału i nie sika. Na kontrolnych zdjęciach RTG u nas złamanie w trzonie kości kulszowej oraz kości łonowej, zwichnięcie krzyżowo-biodrowe, rotacja lewej gałęzi miednicy do wewnątrz, a także zwichnięcie stawu skokowego."

Marta Andrzejewska

Stan kotki jest ciężki, ale musimy dać jej szanse, jest silnym kotem, bardzo miziasta kocha człowieka, chociaż to on sprawił jej ten los. Chcemy się zrehabilitować i dać France drugą szansę.

Koszty leczenia będą bardzo wysokie, liczymy na ludzi o dobrych sercach.

Marta Andrzejewska

Zachęcamy do wpłaty choćby najmniejszej kwoty, każda złotówka się liczy. 

Dziękujemy w imieniu Franki  :)

Wsparli

40 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Ewa

4 zł

Anonimowy Pomagacz

40 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
12%
616 zł Wsparło 16 osób CEL: 5 000 ZŁ
Wesprzyj