Ratujemy oczka kociaków! Bez operacji bardzo się męczą

Zbiórka zakończona
Wsparło 168 osób
3 697,49 zł (123,24%)

Rozpoczęcie: 1 Marca 2019

Zakończenie: 1 Czerwca 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Kochani, już od ponad pół roku walczymy z chorymi oczkami naszych podopiecznych. Jako młode kociaki przechodziły koci katar. Część z nich udało się całkowicie wyleczyć, niestety u trojga doszło do poważnego uszkodzenia rogówki. W związku z tym konieczne są regularne wizyty u okulisty, monitorowanie stanu gałek ocznych, ciśnienia w oczach oraz podawanie kilka razy dziennie kropel i maści. U Mariana i Pana Oko konieczne są regularne nawilżania oczu, gdyż w przeciwnym razie wysychają.

Oczka małej Lusi ciągle łzawią i ropieją przez zatkany kanalik łzowy. To skutkuje zbieraniem się  wydzieliny pod powieką.

Przez ból i dyskomfort maluchy stają się coraz bardziej zmęczone, zestresowane i już zaczynają uciekać na sam widok kropli do oczu. Kociaki są już wystarczająco duże, aby zgodnie z zaleceniem weterynarza można je było poddać operacji. Niestety sama pielęgnacja i nawilżanie oczu są dla nich niewystarczające, a dla Mariana i Pana Oko brak operacji będzie skutkował koniecznością usunięcia gałki ocznej i chłopcy zostaną tylko z jednym oczkiem.

Aby zapewnić im godne życie bez bólu i cierpienia, takie na jakie zasługują młodziaki w ich wieku, potrzebujemy wsparcia finansowego dobrych duszyczek, których los naszych kocich maluchów nie jest obojętny. 

Przesyłamy ucałowania od mruczków!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
5 aktualnych zbiórek
87 zakończonych zbiórek
Wsparło 168 osób
3 697,49 zł (123,24%)