Ratujemy trójłapka

Zbiórka zakończona
Wsparło 312 osób
1 916,24 zł (127,74%)

Rozpoczęcie: 4 Grudnia 2018

Zakończenie: 30 Stycznia 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Pod naszą opiekę trafił kot środowiskowy, znaleziony przez nasze opiekunki w okolicach Czerniewic. Koci katar, zaropiałe oczy to standard przy kotach wolno żyjących, przeraziło nas coś innego – kot ma odcięta łapkę i co najstraszniejsze istnieje duże prawdopodobieństwo, że jest ofiarą świadomego działania człowieka i jego bezmyślnego okrucieństwa.

Jak zdołaliśmy się dowiedzieć to już nie pierwszy taki przypadek w okolicach Czerniewic, sprawy na pewno nie zostawimy własnemu biegowi i będziemy na pewno monitorować sytuację. 

Nie to jest jednak teraz dla nas najważniejsze, teraz przede wszystkim skupiamy się na ratowaniu okaleczonego brutalnie zwierzęcia – musimy opatrzyć ranę, usunąć martwe tkanki, dokonać niezbędnych zabiegów operacyjnych i wreszcie nadzorować długi i zapewne niełatwy proces dochodzenia kociaka do zdrowia.

A do tego bardzo potrzebujemy Waszego wsparcia, nasze finanse to nie worek bez dna, chociaż bardzo byśmy sobie tego życzyli, nie ma co ukrywać – potrzebujemy funduszy na leczenie naszego nowego podopiecznego, liczy się naprawdę każda złotówka.

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 312 osób
1 916,24 zł (127,74%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość