Ratujemy trójłapka

Zbiórka zakończona
Wsparło 312 osób
1 916,24 zł (127,74%)

Rozpoczęcie: 4 Grudnia 2018

Zakończenie: 30 Stycznia 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
04 Kwietnia 2019, 05:59
Trójłapek ma dom!

Kochani bardzo dziekujemy za wsparcie. Dzieki uzbieranym srodkom udało się wyleczyć Trójłapka i znaleźć mu wspaniały kochający dom.

Pod naszą opiekę trafił kot środowiskowy, znaleziony przez nasze opiekunki w okolicach Czerniewic. Koci katar, zaropiałe oczy to standard przy kotach wolno żyjących, przeraziło nas coś innego – kot ma odcięta łapkę i co najstraszniejsze istnieje duże prawdopodobieństwo, że jest ofiarą świadomego działania człowieka i jego bezmyślnego okrucieństwa.

Jak zdołaliśmy się dowiedzieć to już nie pierwszy taki przypadek w okolicach Czerniewic, sprawy na pewno nie zostawimy własnemu biegowi i będziemy na pewno monitorować sytuację. 

Nie to jest jednak teraz dla nas najważniejsze, teraz przede wszystkim skupiamy się na ratowaniu okaleczonego brutalnie zwierzęcia – musimy opatrzyć ranę, usunąć martwe tkanki, dokonać niezbędnych zabiegów operacyjnych i wreszcie nadzorować długi i zapewne niełatwy proces dochodzenia kociaka do zdrowia.

A do tego bardzo potrzebujemy Waszego wsparcia, nasze finanse to nie worek bez dna, chociaż bardzo byśmy sobie tego życzyli, nie ma co ukrywać – potrzebujemy funduszy na leczenie naszego nowego podopiecznego, liczy się naprawdę każda złotówka.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
11 zakończonych zbiórek
Wsparło 312 osób
1 916,24 zł (127,74%)