Świąteczna Zbiórka Grupy Krotoski

Okres świąteczny to również czas prezentów. Często zdarza się, że pod choinkę w postaci wymarzonego upominku trafiają psy.

Należy jednak pamiętać, że nie są one zabawkami, lecz żywymi stworzeniami. Gdy nowy członek rodziny okazuje się nietrafionym prezentem, szybko z powrotem trafia do schroniska. Pracownicy i opiekunowie często mają ograniczone możliwości finansowe i czasowe, lecz robią wszystko co w ich mocy, aby pomóc swoim podopiecznym.

Grupa Krotoski nie pozostaje obojętna. Pragniemy pomagać lokalnym organizacjom charytatywnym. Z związku z tym organizujemy świąteczną zbiórkę, z której cały zysk zostanie przeznaczony Fundacji Azyl. Zbiórka zaczyna się dzisiaj i potrwa do środy 15 grudnia.  Aby zachęcić do pomocy psom i członkom organizacji, przygotowaliśmy dla Was niespodziankę.

Trzy osoby, które będą mogły pochwalić się najwyższymi wpłatami, odwiedzi Michał Kościuszko - rajdowy Wicemistrz Świata JWRC i ambasador Grupy Krotoski. Nie będą to jednak zwykłe odwiedziny, gdyż Michał zabierze ze sobą świąteczną choinkę i dostarczy ją swoim Audi RS6 pod same drzwi. Zachęcamy do wpłat i pomagania Fundacji Azyl. Ty również nie bądź obojętny. 

Aby wziąć udział w naszej akcji pamiętaj o wysłanie potwierdzenia wpłaty na adres marketing@krotoski.com - tylko wtedy będziemy mogli się z Tobą skontaktować.

Regulamin akcji: https://bit.ly/zbiorka_GrupaKrotoski

Wsparli

200 zł

Radek N

Pozdrowienia dla wszystkich pomagających.
10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

3 000 zł

MANILO

more together ….
5 zł

Anonimowy Pomagacz

dla zwierzaków
20 zł

Anonimowy Pomagacz

Joanna Batkowska

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
112%
3 375 zł Wsparło 11 osób CEL: 3 000 ZŁ