Nasze konie straciły dom!

Wsparło 2 847 osób
95 100 zł (100,1%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 9 Maja 2023

Zakończenie: 30 Sierpnia 2023

Godzina: 23:59

Przepraszam za ddługą ciszę. Jesteśmy na końcowym etapie przenoszenia stada koni i budowy nowego domu dla nich.  

Ziemia, którą chcieliśmy dla naszych koni kupić została sprzedana komu innemu zanim uzbieraliśmy potrzebna kwotę. W rezultacie kupujemy inna działkę obok na której konie już obecnie są bezpieczne. Działka jest większa od poprzedniej i graniczy z terenem fundacji. Z funduszami udało nam sie wyrobić prawie na styk i musielismy dołożyć tylko niewielką kwotę 4000zł. Niebawem podpiszemy akt notarialny.

Skończyliśmy niedawno budowę ogrodzeń, wiat i paśników. Niestety nowy teren, na którym są konie jest na tyle blisko ich starego domu, że od kilku tygodni pomimo montażu pastucha konie przedzierały się przez nowe ogrodzenia chcąc wrócić do domu, który widziały za płotem. Cudem nikomu nie stała sie poważna krzywda.

Od kilku tygodni dzień w dzień naprawialiśmy ogrodzenia i łapaliśmy uciekinierów. Po długich zmaganiach i próbach uatrakcyjnienia im nowego terenu czym się da, w końcu konie zadomowiły sie na nowym terenie i już nie próbują uciec.

Jesteśmy wszyscy wykonczeni ale szczęsliwi, że cudem udało nam się uratować naszą zwierzęcą rodzine w komplecie. 

Pozostał nam jeszcze kawalek płotu do poprawienia, żeby było pięknie. Czekamy na materiały z tartaku żeby to dokonczyć.

Z całego serca dziękujemy Wam za uratowanie nas. W szczególności chcielibyśmy podziękować wspaniałej Anonimowej Osobie, która dopłaciła prawie połowę brakującej kwoty i jest naszym Aniołem Strożem. 

Organizator
0 aktualnych zbiórek
61 zakończonych zbiórek
Wsparło 2 847 osób
95 100 zł (100,1%)
Adopcje