Skazane na śmierć...

Paulina Wolańczyk
organizator skarbonki

Anonimowa Pomagaczka

Setki kotów i psów czekają na ratunek od śmierci. Umierają w zimnie, z głodu i z wycieńczenia. Część umiera porzucona w lasach, a inne topione w rzekach przez ludzi bez serc.  A niewiele wystarczy, by to zmienić.

Od prawie pięciu lat sprzeciwiamy się temu procederowi ratując zwierzaki, które trafiają do nas z interwencji oraz te które znajdujemy porzucone i skazane na śmierć. 

Pomyśl o wszystkich bezdomnych, przemarzniętych i często konających z cierpienia futrzakach. Nie możemy na to pozwolić, dlatego zapewniamy w pełni bezpieczną sterylizację, która prowadzi do zaniechania zbrodniczego procederu. 

Anonimowa Pomagaczka


Przyznajemy – Twoja pomoc jest nam niezbędna, aby dalej móc realizować działania w celu ratowania zwierząt. Rolą silniejszych jest pomaganie słabszym, więc pokażmy, że my mamy serce dla zwierząt.

Ten rok nie był dobry dla naszej fundacji. Musieliśmy ze łzami w oczach odmawiać potrzebującym. A kolejny zapowiada się jeszcze gorzej. Nie pozwól na to i pomóż nam storzyć miejsce bezpieczne dla zwierząt. Mamy siłę i motywację by ratować zwierzaki. Nie mamy jednak środków i bez Ciebie nie przetrwamy. 

Anonimowa Pomagaczka

Zwierzęta też mają uczucia i czują jak my. Chcemy odmienić ich los i sprawić, aby były zdrowe i szczęśliwe.

Pieniądze ze zbiórki przekażemy na opiekę medyczną, karmę i edukacje społeczeństwa. 

Już nie prosimy, a błagamy o pomoc. 

Anonimowa Pomagaczka

 

Wsparli

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Płaczek i ja,obecni
20 zł

Anonimowy Pomagacz

2 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
339 zł
Wsparło 31 osób