Ratunku! Błagamy o pomoc w leczeniu zwierząt!

106 970 zł
Wsparły 2 823 osoby

Rozpoczęcie: 14 Maja 2022

Zakończenie: 30 Listopada 2022

Godzina: 23:59

13 Czerwca 2022, 12:41
Nieustanna pomoc ❤️‍


Wielu zwierzętom z pewnością znacznie lepiej żyłoby się bez nas. Na co dzień obserwujemy te zwierzęta - głodne, zaniedbane, opuszczone i uprzedmiotowione. Dlaczego je ratujemy? Bo człowiek jest odpowiedzialny, za to co oswoił. Wielkość i postęp moralny narodu można ocenić na podstawie sposobu, w jaki traktuje on zwierzęta. Ludzie traktujący naszych Braci Mniejszych jak przedmioty, zabawki, czy maszynki do robienia pieniędzy, nie dojrzeli, by żyć w naszych czasach.

Codziennie w naszych mediach społecznościowych możecie obserwować kolejne zwierzęta, które przyjmujemy pod swoje skrzydła. Nie ma dnia, bez nowego podopiecznego. Każda z istot otrzymuje w DIOZ opiekę na najwyższym poziomie. Szczęście naszych zwierząt to w głównej mierze zasługa dobrych ludzi, takich jak Wy! To dzięki Wam możemy je karmić, leczyć, diagnozować i dawać im namiastkę domu!

To dzięki Wam mogą z nimi przebywać 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, najwspanialsi opiekunowie zwierząt! To dzięki Wam DIOZ to dom dla prawie 200 zwierząt domowych, gospodarskich i dzikich! To Wasza pomoc sprawia, że każde napotkane na naszej drodze zwierzę otrzymuje od nas pomoc! To Wy tworzycie DIOZ i ogromny ośrodek dla ratowanych z opresji istot!

I tym razem musimy prosimy o Waszą pomoc! Galopująca inflacja, wszechobecna drożyzna, a także krytyczny stan zdrowia naszych czworonożnych Braci Mniejszych sprawia, że miesięcznie na leczenie, diagnostykę, czy pobyt w klinikach weterynaryjnych wydajemy setki tysięcy złotych! Przełom kwietnia i maja jest dla nas druzgocący! Sam pobyt zwierząt w specjalistycznych szpitalach kosztował nas w tym czasie 150 000 złotych! Prócz tego leki dla przewlekle chorych zwierząt, badania laboratoryjne, czy doraźne wizyty weterynaryjne - to spokojnie 300 000 zł.

Tym razem nie prosimy, a błagamy o pomoc w leczeniu zwierząt!

Załączniki

Pomogli

Ładuję...

Organizator
10 aktualnych zbiórek
295 zakończonych zbiórek
106 970 zł
Wsparły 2 823 osoby