Fundacja Razem dla Zwierząt

Adopcje
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Marek Sotek

E-mail kontakt@razemdlazwierzat.pl

Telefon 502 064 387

Lokalizacja Leoncin, mazowieckie

Fundacja Razem dla Zwierząt została powołana by nieść pomoc koniom skazanym na rzeź.

Nazywam się Marek, od wielu lat udzielam się charytatywnie, jestem wolontariuszem w kilku organizacjach ratujących zwierzęta. W pierwszych miesiącach wojny na Ukrainie, pojechałem samotnie z trzynastoma transportami karmy dla zwierząt ze schronisk. Udało mi się również uratować kilkadziesiąt psów i kotów z terenów objętych wojną. Już od dłuższego czasu szukałem miejsca, w którym mógłbym zrealizować swoje marzenie o pomaganiu zwierzętom.

Znam od podszewki pracę przy ratowaniu koni skazanych na rzeź. Naoglądałem się dużo cierpienia tych cudownych zwierząt. Tego, jakie mają warunki u handlarzy, nie da się opisać żadnymi słowami. Jak stoją tam samotne i przerażone w oczekiwaniu na transport do rzeźni. Jakie są bezsilne i uzależnione od ludzi. Ich życie jest w rękach handlarzy. Lub w rękach ludzi, którzy są w stanie im pomóc, wykupić zanim pojadą transportem do rzeźni.

Moim celem jest ratowanie koni skazanych na rzeź i  zapewnieniu im godziwych warunków do dalszego życia. Te zdrowe będą szukały domów, te chore i stare zostaną w ośrodku fundacji.

Jeśli masz jakieś pytania, zadzwoń Marek: (+48) 502 064 387

DZIĘKUJĘ ZA POMOC

Pomogli

Ładuję...

Adopcje