RedRockS - Agencja Kreatywna i Studio Graficzne

Publiczne darowizny
680 zł
Wsparte cele
38
Zebrane środki
320 zł
RedRockS - Agencja Kreatywna i Studio Graficzne

Kochamy zwierzęta, dlatego tak ważna jest dla nas pomoc dla tych potrzebujących. Sami mamy psy i koty zabrane z ulicy czy schronisk, które w naszych domach znalazły miłość, radość i bezpieczeństwo.

Od wielu lat angażujemy się w wiele działań prozwierzęcych i proludzkich. Pomagamy w miarę naszych możliwości, gdzie tylko możemy. Wspieramy kilka krakowskich fundacji i stowarzyszeń, ale pomagamy też zdalnie, także w zakresie tworzenia bezpłatnie materiałów reklamowych dla organizacji non-profit.

RedRockS - Agencja Kreatywna & Studio Graficzne biznesowo zajmuje się trzema głównymi działkami:
- projektowanie graficzne (wizytówki, ulotki, foldery, książki, logotypy i pełna identyfikacja firm)
- tworzenie profesjonalnych stron www
- fotografia (zwierzęca i ludzka)

Jeżeli prowadzicie fundację, stowarzyszenie, schronisko i interesują Was profesjonalnie wykonane materiały reklamowe - napiszcie do nas. Jak tylko będziemy mieli chwilę czasu, pomożemy Wam bezpłatnie. Jeżeli projekt będzie dużo bardziej czasochłonny, powiemy Wam o tym szczerze i spróbujemy ugryźć to inaczej, proponując wykonanie tego zupełnie po kosztach czy zmianę jego zakresu. Co będzie w naszej mocy - to dla Was zrobimy. 

Jeżeli masz firmę i też lubisz pomagać, a potrzebujesz wykonać usługi, w których jesteśmy w stanie Cię wspomóc - skontaktuj się z nami. Dzięki temu zyskasz pewność, że współpracujesz z ludźmi o otwartych sercach i umysłach, dla których dobro innych jest ważne. U nas zyskasz też uczciwą cenę i świadomość, że część ze środków, które nam zapłacisz także trafi do potrzebujących.

I dzięki temu maszyna pomagania będzie napędzała się dalej.

A wszystko zaczęło się od mojego pierwszego Przyjaciela Psiego. Rocky (*), Owczarek Niemiecki, Przyjaciel, który na zawsze zostanie w moim sercu.

Strona WWW redrocks.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość