Pomagamy psu z bezwładem

Zbiórka zakończona
Wsparły 103 osoby
821 zł (27,37%)

Rozpoczęcie: 04 Kwietnia 2018

Zakończenie: 04 Lipca 2018

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Człowieku, wyobraź sobie, iż masz pięćdziesiąt-sześćdziesiąt lat, jesteś nie-za-piękny, już nie za-młody, przez nikogo nie chciany, do tego jeszcze potrącony przez samochód, lub przez kogoś pobity i że leżysz na poboczu drogi niewidzialny przez dwunożne istoty.

Pędzące auta mijają Cię z hukiem, a Ty nie wiesz, czy któreś z nich nie przejedzie Ci dodatkowo po rękach.


Bo tylne niestety  w wyniku uszkodzenia  są bezwładne. Nikt Cię nie zauważa, bo przecież, nie jesteś człowiekiem, a tylko psem, w dodatku nie młodym, nie pięknym i nie rasowym, po prostu jesteś niewidzialnym i cierpiącym w samotności Rexem.

Rex, pomimo tego, miał szczęście, został znaleziony przez nasza wolontariuszkę. Nie przeszła obojętnie, szybki transport i szybka decyzja, pomagamy, ratujemy.

Rex potrzebuje dogłębnej diagnostyki, aby ustalić, co jest uszkodzone, iż tylne łapki są bezwładnei czy ma jeszcze szansę na normalne chodzenie, na normalne życie bez cierpienia.

Rtg, tomografia to jak zwykle koszt kilkuset złotych, plus transport, utrzymanie, badania krwi, kastracja, szczepienia, czipowanie to kolejne setki złotych.

Jeżeli po diagnostyce, okaże się, iż uraz u Rexa jest operacyjny, psiak poddany zostanie operacji chirurgicznej. To zazwyczaj koszt około 1500-2000 zł. Dlatego też zbiórkę założyliśmy na 3000 zł z opcją zwiększenia kwoty.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
8 aktualnych zbiórek
50 zakończonych zbiórek
Wsparły 103 osoby
821 zł (27,37%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość