Czas na bezkresne galopy - zbuduj z nami rezerwat za 8 zł!

Zbiórka zakończona
Wsparły 154 osoby
4 130 zł (5,5%)

Rozpoczęcie: 10 Kwietnia 2019

Zakończenie: 31 Maja 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Tak, tylko 8 zeta - jeśli każdy wrzuci na naszej akcji "ósemkę" - postawimy najbardziej wypasiony rezerwat naszych czasów. Zresztą, zobaczcie zdjęcia!

Budujemy rezerwat na terenie Przemkowskiego Parku Krajobrazowego. Mamy już zebrane u Was 15 000 zł - brakuje nam 75 000 zł.

8 zł - tyle kosztuje 1 słupek do ogrodzenia. To więcej niż baton snickers, mniej niż herbata w knajpie.

Na co potrzebujemy tych 8 zł? Na słupki drewniane, plastikowe oraz izolatory, kilometry taśm i elektryzatory. Dobry traktor też nie będzie zły.

Dla kogo ten rezerwat? Wybiegnie tam ponad 200 koni, tych niechcianych, przegranych, niepełnowartościowych w oczach wielu. A może 200 koni pięknych, mądrych i doświadczonych? Ale efekt będzie mega - zbudujemy coś, czego na tych ziemiach nie było, dla zwierząt, które bez nas mogą tylko o tym pomarzyć. Kilku przyszłych rezydentów możesz zobaczyć w poście.

Zatem dołączysz? Dorzucisz ósemkę?

A to tylko kilkoro z naszych podopiecznych którzy szykują się na wczasy w rezerwacie. 200 koni może mieć możliwość skorzystania z obszernych pastwisk. Ale musimy te pastwiska ogrodzić. Dorzuć 8 zł, pozwól spełnić ich potrzeby.

15 maja, więc już za moment, startujemy. Możemy wchodzić, a w sumie wgalopować na bezkresne łąki. Więc czas ucieka. Dzięki, że jesteś!

Organizator
17 aktualnych zbiórek
118 zakończonych zbiórek
Wsparły 154 osoby
4 130 zł (5,5%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość