Dla tych, których już miało nie być

Wsparło 189 osób
4 212 zł (35,1%)
Brakuje jeszcze 7 788 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 13 Marca 2019

Zakończenie: 3 Kwietnia 2019

Prosimy o pomoc. Ta zbiórka to nasze być albo nie być. Nowy rok powitaliśmy z nieuregulowanymi zobowiązaniami, część z nich udało nam się wyrównać własnymi siłami. Z własnych środków. W pierwszej kolejności zawsze myślimy o zwierzakach, o ich zabezpieczeniu, o tym, aby im niczego nie zabrakło.

Bez Waszej pomocy nie uda nam się wyjść na prostą.

Pod opieką oprócz koni, kotów mamy kilkanaście psich rezydentów, bezdomniaków po przejściach zabranych z ulicy, wyciągniętych ze schronisk.

Są to psy, które poprzez doznane krzywdy nie ufają ludziom, mają swoje nawyki, cierpią na lęk separacyjny, nie tolerują obcych. Mówiąc potocznym językiem - są trudne, konfliktowe, nieadopcyjne.

Ufają nam, chociaż zdobycie ich zaufania wymagało czasu i cierpliwości, resocjalizacja trwała niejednokrotnie wiele tygodni, a w przypadku Rudaska, Puszka czy Żabci ponad rok.

Dopiero miesiące wspólnego życia i wspólnego uczenia się spowodowały, że doznane krzywdy i traumatyczne przeżycia odeszły w niepamięć.

W tej chwili to my jesteśmy dla nich rodziną, taką psio-kocio-ludzką. Jedyne, czego do szczęścia teraz potrzebują, to rodzinnego ciepła i miski pełnej jedzenia.

Każde pokrzywdzone zwierzę, które do nas trafia, jest traktowane przez nas jako członek rodziny, bo każde z nich na to zasługuje.

Chcielibyśmy pomóc wszystkim napotkanym na drodze, niestety jak to zwykle bywa, ograniczają nas środki finansowe. Zwierzęta bowiem wymagają nie tylko jedzenia, lecz także dachu nad głową, opieki weterynaryjnej, szczepień, odrobaczeń, własnych legowisk, zabawek.

Prosimy o dorzucenie złotówki do pustej skarbonki skrzywdzonych przez los psiaków, które zbierają na zapas karmy, leczenie, szczepienia, środki przeciwkleszczowe i odrobaczające. Miesięczne utrzymanie psów to ok. 5000 zł, a my oprócz Waszych darowizn rzeczowych i finansowych nie posiadamy innego wsparcia.

Za każde wsparcie dla naszych podopiecznych będziemy bardzo wdzięczni. Przesyłamy ucałowania od całej ferajny!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
43 zakończone zbiórki
Wsparło 189 osób
4 212 zł (35,1%)
Brakuje jeszcze 7 788 zł
Wesprzyj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość