Ratujemy kocią rodzinę

5 dni do końca
Wsparło 6 osób
170 zł (17%)
Brakuje jeszcze 830 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 23 Września 2022

Zakończenie: 1 Października 2022

Godzina: 22:00

Kochani noce zrobiły się już chłodne, maleństwa mają około 6 tygodni i dygotały z zimna jak galaretki, przytulone jeden do drugiego...

Mama to ewidentnie kotka domowa, wyrzucona zapewne gdy okazało się że jest w ciąży... Chudziutka, drobniutka szylkretowa istotka łaknąca choćby najmniejszego kontaktu z człowiekiem... Taki kot nie mógł mieszkać na zewnątrz, nie przetrwał, by długo bez pomocy człowieka.

I co my mieliśmy zrobić? Zostawić na pożarcie zwierzynie? Pierwsza lepsza kuna rozszarpała, by maluchy i matkę również...

Teraz cała zgraja musiała być odrobaczona i odpchlona. W przyszłym tygodniu cała piątka musi być zaszepion, a a następnie matkę trzeba wysterylizować.

Jako że jesteśmy organizacją charytatywną, niestety nie mamy odłożonych funduszy, z których moglibyśmy to wszystko opłacić. Dlatego utworzyliśmy tę zbiórkę na pomoc kociej rodzinie. W tej kwocie zmieścimy się ze wszystkimi czynnościami weterynaryjnymi.

Bardzo prosimy choćby o drobne wpłaty, wspólnie razem na pewno uda nam się uzbierać potrzebne wsparcie. Już nie raz pokazaliście tym biednym, niechcianym istotom że mogą na Was liczyć. To nie ich wina że przyszły na świat. Dlatego trzeba im pomóc.

Pomogli

Ładuję...

5 dni do końca
Wsparło 6 osób
170 zł (17%)
Brakuje jeszcze 830 zł
Adopcje