Pchły, wszy, świerzb, koci katar i zarobaczenie to była ich codzienność

Zbiórka zakończona
Wsparły 64 osoby
900 zł (100%)

Rozpoczęcie: 20 Sierpnia 2018

Zakończenie: 28 Listopada 2018

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Kotka rodziła chore kociaki, które umierały lub gdzieś przepadały. Jakoś nikogo to nie interesowało i nikt nie pomyślał aby kotkę wysterylizować. Chociaż tak właściwie tyle słysząc o tym, że kot musi sobie radzić, że taki jest koci los, że koty się ‘zużywają’ a więc nie można ich sterylizować, żeby nowe zajmowały miejsce tych, które zmarły z niedożywienia i chorób, taka sytuacja przestaje już nawet dziwić.


Ale do rzeczy, kociaki w ilości 5, wszystkie z postępującym kocim katarem, świerzbem, z czego dwa z owrzodzeniem oka. Kotka matka w nie lepszym stanie. Całe towarzystwo zostało wyłapane i przetransportowane do lecznicy gdzie zaczęło się ich leczenie.


Leczenie potrawa około miesiąca. Po jego zakończeniu kotka zostanie poddana zabiegowi sterylizacji. Aktualnie udało się maluchy umieścić w klatce kenelowej w jednym ze stajennych boksów, co znacznie ułatwia regularne podawanie im leków i oswajanie.


Koszty leczenia z przerażeniem mnożymy razy 6 (kotka + 5 maluchów). Codzienne wizyty w gabinecie weterynaryjnym plus spora ilość leków to wielkie obciążenie dla boryjącego się z trudnościami finansowymi Pomorskiego Kociego Domu Tymczasowego. 


Dlatego apel doWszystkich Was o wrażliwym sercu o pomoc w wyleczeniu kociej rodziny! Z góry bardzo dziękujemy za wszelką pomoc.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
4 aktualne zbiórki
674 zakończone zbiórki
Wsparły 64 osoby
900 zł (100%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość