Pchły, wszy, świerzb, koci katar i zarobaczenie to była ich codzienność

11 dni do końca
Wsparło 35 osób
281 zł (31,22%)
Brakuje jeszcze 619 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 20 Sierpnia 2018

Zakończenie: 28 Października 2018

Kotka rodziła chore kociaki, które umierały lub gdzieś przepadały. Jakoś nikogo to nie interesowało i nikt nie pomyślał aby kotkę wysterylizować. Chociaż tak właściwie tyle słysząc o tym, że kot musi sobie radzić, że taki jest koci los, że koty się ‘zużywają’ a więc nie można ich sterylizować, żeby nowe zajmowały miejsce tych, które zmarły z niedożywienia i chorób, taka sytuacja przestaje już nawet dziwić.


Ale do rzeczy, kociaki w ilości 5, wszystkie z postępującym kocim katarem, świerzbem, z czego dwa z owrzodzeniem oka. Kotka matka w nie lepszym stanie. Całe towarzystwo zostało wyłapane i przetransportowane do lecznicy gdzie zaczęło się ich leczenie.


Leczenie potrawa około miesiąca. Po jego zakończeniu kotka zostanie poddana zabiegowi sterylizacji. Aktualnie udało się maluchy umieścić w klatce kenelowej w jednym ze stajennych boksów, co znacznie ułatwia regularne podawanie im leków i oswajanie.


Koszty leczenia z przerażeniem mnożymy razy 6 (kotka + 5 maluchów). Codzienne wizyty w gabinecie weterynaryjnym plus spora ilość leków to wielkie obciążenie dla boryjącego się z trudnościami finansowymi Pomorskiego Kociego Domu Tymczasowego. 


Dlatego apel doWszystkich Was o wrażliwym sercu o pomoc w wyleczeniu kociej rodziny! Z góry bardzo dziękujemy za wszelką pomoc.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
23 aktualne zbiórki
642 zakończone zbiórki
11 dni do końca
Wsparło 35 osób
281 zł (31,22%)
Brakuje jeszcze 619 zł
Wesprzyj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość