Rolli - kolejny podopieczny po wypadku

Zbiórka zakończona
Wsparło 9 osób
266 zł (17,73%)

Rozpoczęcie: 22 Maja 2021

Zakończenie: 22 Czerwca 2021

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Hej, jestem Rolii! Zostałem znaleziony, na ulicy Czechosłowackiej w Poznaniu, przez pewnego dobrego człowieka, która zadzwonił do Fundacji Głosem Zwierząt z prośbą o pomoc dla mnie.

A jak się tam znalazłem? Pewnego dnia chodziłem własnymi ścieżkami, aż zaczęło padać, schowałem się więc pod maskę najbliższego samochodu, a, że, silnik był jeszcze ciepły, to było mi tam bardzo przyjemnie.

Niestety tylko do czasu, w końcu właściciel samochodu postanowił odpalić silnik i pojechać w sobie tylko znanym kierunku, ze mną pod maską. Bardzo się wtedy przestraszyłem, nagle zrobiło się bardzo głośno, bardzo ciepło i  do tego różne rzeczy zaczęły się pod tą maską ruszać, w tym takie coś jak pasek klinowy, nie mam pojęcia, co to jest i do czego służy w samochodach, ale niestety uszkodziło mi ogon i paliczki u tylnej łapki, na tyle poważnie, że  musiałem je mieć amputowane.

Teraz powoli dochodzę do zdrowia i uczę się funkcjonować bez amputowanych kończyn pod opieką cudownych wolontariuszek.

Z tego co zrozumiałem z rozmów między ludźmi moja operacja i opieka pooperacyjna była kosztowna, czy zechcesz wesprzeć mój powrót do zdrowia? Bardzo proszę o wsparcie.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
5 aktualnych zbiórek
117 zakończonych zbiórek
Wsparło 9 osób
266 zł (17,73%)