Mała Kitka nie miała już sił uciekać...

Zbiórka zakończona
Wsparło 14 osób
436 zł (102,58%)

Rozpoczęcie: 16 Lipca 2020

Zakończenie: 23 Lipca 2020

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Malutka Kitka Rossmanka pozwoliła się złapać pod sklepem Rossman, bo już nie miała sił uciekać i pewnie czuła, że potrzebuje pomocy. Nie mamy już miejsca na nowe kotki, ale zabrałyśmy ją do naszej Pu-Chatki, gdzie pierwszego wieczoru umoszczona w klatce pojadła i zasnęła kamiennym snem.

Ale następnego dnia była osowiała i nie chciała już jeść. Po wizycie u weterynarza okazało się, że maleństwo cierpi na kalciwirozę – w buzi ma bolesne owrzodzenia i nadżerki błony śluzowej, przez które odmawiała jedzenia. Pani doktor powiedziała, że gdyby kitka do nas nie trafiła, umarłaby śmiercią głodową… Kitka dostała antybiotyki i leki przeciwzapalne, które już działają, bo maleństwo nabiera apetytu, a dziś nawet bawiła się piłeczką.  Musi dostawać delikatną karmę, najlepiej musy i paszteciki. Bardzo lubi też przysmaki w formie pasty. Kitka miały już testy na FeLV i FIV – wynik jest na szczęście ujemny. Gdy wyzdrowieje, będziemy oczywiście szukać dla niej domu.

Kitka zbiera w tej zbiórce na swoje leczenie, testy, odrobaczenie, odpchlenie, szczepienie, karmę i żwirek. Wiemy, że już nas nie stać na kolejnego kotka, któremu musimy opłacić leczenie i utrzymanie, ale nie mamy serca odmawiać pomocy. W tej chwili mamy pod opieką 12 kotów w naszej Pu-Chatce oraz 15 kotów w domach tymczasowych, dlatego błagamy Was o pomoc w przygotowaniu tego maleństwa do adopcji i zapewnieniu mu dobrego startu. Kitka pięknie dziękuje za szansę.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
10 zakończonych zbiórek
Wsparło 14 osób
436 zł (102,58%)