Urodzinowa zbiórka na EKOSTRAŻ

Rafał Uranek
organizator skarbonki

Cześć!

W moje 29. urodziny zapraszam Cię do zrobienia czegoś dobrego. Chciałbym, żebyś wsparł/wsparła jedno ze stowarzyszeń, które pomagają w ratowaniu zwierząt!

EKOSTRAŻ działa od 2009 roku na Dolnym Śląsku. Statutowym celem działania stowarzyszenia jest ochrona zwierząt, a w szczególności podejmowanie wszelkich dopuszczalnych prawem interwencji na rzecz pomocy skrzywdzonym, bezdomnym  i wolno bytującym zwierzętom domowym oraz zwierzętom dzikim, których wiek lub stan uniemożliwia samodzielne przetrwanie na wolności.

W latach 2010-2015 stowarzyszenie podjęło 2609 interwencji, udzielając bezpośredniej pomocy 3013 zwierzętom domowym, dzikim i wolno bytującym. Zajmują się wszystkimi zwierzętami, a w szczególności tymi, którym nikt inny nie chce lub nie umie pomóc: od skrajnie zaniedbanych krów przez stare schorowane psy wyrzucane przez ludzi do rowów po oseski wiewiórek.

Dzięki programowi “humanitarnej ochrony dolnośląskich jeży europejskich” dotychczas na wolność ponownie powróciło 221 dzikich jeży.

18 marca 2014 roku EKOSTRAŻ uzyskała status organizacji pożytku publicznego.

Pamiętaj, że każda kwota się liczy! 

Więcej o EKOSTRAŻY dowiesz się tutaj:
strona internetowa 
facebook
instagram 

Wsparli

20 zł

Anonimowy Pomagacz

200 zł

Anonimowy Pomagacz

Najlepszego
50 zł

Anonimowa Pomagaczka

50 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Anonimowa Pomagaczka

sto lat, sto lat ❤️
25 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
900 zł
Wsparło 13 osób