Staś, Nel, Kali i Saba - już zdrowi i zawsze głodni!

Zbiórka zakończona
Wsparło 15 osób
355 zł (66,98%)

Rozpoczęcie: 29 Sierpnia 2020

Zakończenie: 14 Września 2020

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Nasze kotki przebywające w Pu-Chatce muszą zadbać o środki na swoje leczenie i utrzymanie. Ta cudowna kolorowa rodzinka: Staś (rudy), Nel (szylkretka), Kali (biało-rudy) i ich mama Saba jest już wyprowadzona na prostą.

Wszyscy zostali odrobaczeni i odpchleni, a kocia mama Saba i Kali przeszli leczenie uciążliwej biegunki, która bardzo osłabiła zwłaszcza Sabę, na szczęście kroplówki i leki postawiły ją na nogi.  W tym tygodniu możemy im już zrobić testy na FeLV/FIV.

Po kuracji cała rodzinka miała to szczęście, że dostała dla siebie cały pokój w naszej Pu-Chatce - dzieciaki mają dużo miejsca do brykania i łapania much :-)

Mają też niezaspokajalny apetyt - te małe żarłoki uwielbiają mokrą karmę, ale rano zawsze zastajemy puste miski nawet po suchej karmie.

W naszej Pu-Chatce mamy do wykarmienia 43 koty, kilka razy dziennie, bo maluchy bez matek muszą być częściej karmione. 

Dlatego każdy kociak pomaga jak może - pięknie pozuje, robi zbiórkę i prosi o złotówkę na karmę i swoją opiekę weterynaryjną 🙏 💞

Dzięki Waszej pomocy możemy pomagać tym i innym kotom, możemy wszystkie nakarmić i leczyć. Bardzo dziękujemy, że jesteście z nami!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
25 zakończonych zbiórek
Wsparło 15 osób
355 zł (66,98%)