Cudowny Rudek dwułapek potrzebuje pomocy!

Zbiórka zakończona
Wsparło 65 osób
1 750 zł (145,83%)

Rozpoczęcie: 26 Maja 2020

Zakończenie: 30 Czerwca 2020

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
04 Czerwca 2020, 19:12
4.06.2020 Ogromnie uradowany Rudzio DZIĘKUJE

Rudzio bardzo dziękuje wszystkim, którzy poruszeni jego losem, nadal dorzucają mu złotówki do skarbonki. Dzięki temu będzie mógł dostać jeszcze preparat na kleszcze, zapas karmy i może nawet starczy na jakieś przysmaczki :-)?

Rudek jest już po pobraniu krwi- na szczęście wszystkie parametry dobre. A zatem szykujemy dwułapka do zabiegu porzadków w "paszczy" ;-)

Trzymajcie za mnie kciuki :-)

Pokaż wszystkie aktualizacje

31 Maja 2020, 18:56
31.05.2020 MAMY TO!

Jak zawsze - nie zawiedliście! Zbiórka dla Rudka zakończyła się sukcesem  <3
"Drodzy Państwo,
Wciąż nie mogę uwierzyć, że w tak trudnych czasach nasza prośba o pomoc spotkała się z tak dużym odzewem. Dzięki Waszej hojności Rudek nie tylko przejdzie potrzebny zabieg, ale również będzie miał zapewnione kilkumiesięczne wspomaganie stawów. Nie jestem w stanie wyrazić ogromu wdzięczności. Jesteście Wielcy.
Kasia i Rudzio "

Cześć, jestem Rudek! Jak widzisz, życie mnie nie oszczędzało... Niechciany błąkałem się, zostałem pogryziony, straciłem 2 łapki, a moje pieskie życie wisiało na włosku. Bo kto to wiedział, czy taki dziwoląg jak ja poradzi sobie? Czy ktoś mnie pokocha?

Szczęście w nieszczęściu znalazła się dobra dusza, która mnie adoptowała i pokochała całym sercem. Już 6 lat radzimy sobie razem. Raz jest lepiej, raz gorzej. Teraz właśnie jest gorzej... Dlatego proszę Cię o pomoc. Żyjemy bardzo skromnie, moja Kasia straciła pracę i czasami jest nam ciężko. Chociaż okazami zdrowia to my oboje nie jesteśmy, jakoś sobie radziliśmy. Ale przyszedł taki czas, kiedy trzeba zrobić mi porządny przegląd, zrobić badania, bo podobno jest coś na rzeczy. Nie, żebym się jakoś specjalnie cieszył, ale jak Kasia tak mówi, to znaczy jest ku temu powód. Ona mnie bardzo kocha, jestem jej oczkiem w głowie. Obiecuję, że pokornie zniosę weterrrrrynarzy (wrrr), tylko pomóżcie Kasi zebrać dla mnie środki. Proszę.... <3

Pani Kasia żyje bardzo skromnie i utrzymuje się ze świadczenia rehabilitacyjnego. Po opłaceniu rachunków i leków zostaje jej 100-150 zł na miesiąc. Dla Rudka, którego pokochała całym sercem, zrobiłaby wszystko. Chłopaka trzeba wkrótce zaszczepić przeciwko chorobom zakaźnym (około 70 zł), w następnej kolejności są badania krwi, ponieważ trzeba Rudziowi usunąć kamień nazębny. Badania kosztują około 100 zł. Czyszczenie zębów to koszt od 250 do 450 zł (w zaleznosci od ilości zębów do usunięcia). I do tego trzeba kupić mu tabletki na stawy (100-150 zł /mc), bo o to trzeba dbać wyjątkowo o dwułapka. Przydałoby się też cos na kleszcze. A jeśli dzięki Waszej hojności uzbiera się coś więcej, kupimy Rudkowi karmę Raffi, którą uwielbia. 

Tej pary życie nie oszczędzało, ale razem możemy sprawić, że kłopotów będzie mniej, a uśmiechy w ich sercach zagoszczą na dłużej. Jeśli możesz, podziel się choćby 1 złotówką! Dziękujemy!

 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
13 zakończonych zbiórek
Wsparło 65 osób
1 750 zł (145,83%)