Na pozór ładny młody rudy kot

Zbiórka zakończona
Wsparły 123 osoby
1 145 zł (104,09%)

Rozpoczęcie: 14 Maja 2018

Zakończenie: 12 Lipca 2018

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Na pozór ładny młody rudy kot. Pozory jednak mylą.Tak też było w wypadku Rudzika. Półdlugie futro skrywało wychudzone i zmęczone chorobą ciało. Każdą kostkę można było wyczuć bez trudu przy najdelikatniejszym dotknięciu. Troska o zdrowie kocura skłoniła wolontariuszkę Pomorskiego Kociego Domu Tymczasowego do natychmiastowego działania i przewiezienia kota do szpitalika.

Rudy spędził w lecznicy ponad miesiąc. Badanie krwi wykazało znacznie podwyższone leukocyty swiadczące o poważnym stanie zapalnym. Testy na FIV/FeLV dały wynik ujemny, usg nie wykazało zmian w jamie brzusznej.

Wdrożono kurację antybiotykami, która nie przyniosła spodziewanej poprawy. Kolejny antybiotyk, kolejne badania. Nastąpiła nieznaczna poprawa. Nie było i nie ma pewności jakie podłoże miała choroba mimo szerokiej diagnostyki. Prawdopodobnie zawinił kleszcz, tak popularny o tej porze roku. Rudy spędził w lecznicy ponad miesiąc i został wypisany z kolejną porcją antybiotyków.

Badania, leczenie, hotelowanie przez tak długi czas to duży wydatek. Bez Waszej pomocy ciężko nam będzie opłacić leczenie Rudego. Dlatego bardzo prosimy Was o tak potrzebne wsparcie!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
672 zakończone zbiórki
Wsparły 123 osoby
1 145 zł (104,09%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość