DLA RYŻEGO z Ukrainy

Krzysztof Łączak
organizator skarbonki

Ryży 12 letni senior z Zaćmą na jednym oczku. Przemiły starszy kocurek. W każdej lecznicy w jakiej się z nim pojawiamy, słyszymy ,,to jest nasz ulubieniec", tak skrada serca wszystkich swoim wdziękiem i urokiem.
Kocurek przyjechał do nas z Lwowa 6.03.2022. Uwielbia wszelkie głaski, przytulaski i długie wylegiwanie się. Powoli tupta za człowiekiem w nadziei, że weźmie i go na kolana i przytuli do serca i poświęci uwagi choć 5 minut.
Kto da stały dom spokojnemu seniorkowi na jesień życia ?
Ryży jest odrobaczony, chipowany, kastrowany. Jest obciążony FIV czyli zespołem niedoboru odporności.
Dla ludzi to całkowite placebo, ale obawiamy się, że wiele osób może to obciążenie zniechęcić. Spokojnie może żyć w domu jako ,,jedynak" lub z innym kotem FIV-kowym.

Ryży jest pod opieką Fundacji Animals Mielec od początku wybuchu wojny przyjechał w pierwszym transprocie. Nasza ogranizacja karmi blisko 200 kotów na podkarpaciu , kastruje blisko 500 zwierzaków rocznie, utworzylismy swój szpitalik dla zwierząt a wszystko co robimy to wolontariat. Pomagamy również zwierzakom w schronisku w Łucku w UA. Nasza maleńka fundacja zmaga się obecnie z problemami finansowymi i Ryży przez jego stan zdrowia generuje sporo kosztów za leczenie. Dlatego pomóżcie utatować nam tego uroczego kota.

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Wsparli

50 zł

Anonimowy Pomagacz

4 zł

Piotr Dyziek

Proszę mu pomóc z całego serca.

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
11%
119 zł Wsparło 7 osób CEL: 1 000 ZŁ
Wesprzyj