Nie znają innego życia niż pseudohodowla, klatki i błoto - pomóżcie nam to zmienić

Big 7c57396d dbad 4580 8ec2 5ad3dcc6f345
Wsparło 110 osób
699 zł (69,9%)
Brakuje jeszcze 301 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 03 Lutego 2018

Zakończenie: 03 Maja 2018

Kolejny psi koszmar, kolejne małe zagubione istotki nie czekające na nic dobrego od życia. Klatki, podłe jedzenie, brak dotyku, miłości, ciepła domu, kochającego człowieka do kochania... Salma i Daisy zostały wyrwane z koszmarnej pseudohodowli. Przyjechały w charakterze brudnych mopów, skrajnie zaniedbanych, niewiedzących, co się dzieje i o co chodzi.. Spragnione dotyku, zabawy... Już w pierwszych godzinach u nas okazały swe radosne oblicza, zachwyt z kontaktu z człowiekiem i 'wolności'. Machające ogonki rozczuliły nas do łez

Jednak zanim zaczniemy szukać im cudownych domów, w których ogonki bedą wariowały 24 godziny na dobę ze szczęścia, czeka nas szereg zabiegów kosmetycznych i weterynaryjnych. Od podstawowej kąpieli i fryzjera, celem nadania im shitzu-kształtu, po wizyty u weterynarzy i niezbędne zabiegi.

Obie dziewuszki mają uszka w bardzo złym stanie, w fatalnym zęby (konieczne zabiegi czyszczenia i usuwania), potrzebne jest echo serca i oczywiście sterylizacja. I mamy nadzieje, że "tylko" to - ale nawet to już generuje spore koszty.

Więc ponownie uśmiechamy się do Was, miłośnicy plaskatych, i nie tylko, mordek o pomoc w opłaceniu tego 'podstawowego' pakietu koniecznego dla każdego psiaka, wyrwanego ze złych warunków. Przełom roku i zima to dla nas najtrudniejszy okres finansowy - dotacje i wpływy z 1% dawno wydane, do tego konieczność ogrzewania domu, lepszej karmy (zima, mrozy) dla psów i kotów. I nieustający napływający strumień maluchów w potrzebie.. Salma i Daisy to dopiero pierwsze z ośmiorga psiaków, które do nas trafiły z tego hodowlanego koszmaru... W imieniu ich wszystkich - prosimy o choćby o jednego smska i udostępnienie w świat. Dziękujemy!

Pomogli

Ładuję

Organizator
5 aktualnych zbiórek
139 zakończonych zbiórek
Wsparło 110 osób
699 zł (69,9%)
Brakuje jeszcze 301 zł
Wesprzyj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość