Salon Odrzuconych...

14 dni do końca
Wsparło 7 osób
430 zł (21,5%)
Brakuje jeszcze 1 570 zł
Wesprzyj
Adopcje

Rozpoczęcie: 11 Kwietnia 2022

Zakończenie: 3 Czerwca 2022

Godzina: 23:59

Nie ma ostatnio zbyt wielkiego ruchu w psich adopcjach, ale, nawet jeśli ktoś po psa przyjeżdża, nawet jeśli ktoś pyta, to tym psem nigdy nie jest ani Puzon, ani Bahama. Jakby wyczuwając brak zainteresowania ze strony potencjalnych ciepłych domków Puzon i Baham bardzo się zaprzyjaźniły.

Ich historie są skrajnie różne, dzieli je też spora różnica wieku, ale jedno mają wspólne - nikt, kto szuka psa w naszej fundacji, nawet słowem o nie nie zapytał. Nie są to przecież psy kłopotliwe, przeciwnie - radosne, przyjacielskie, chodzące na smyczy. Kiedy wyjeżdża z hotelu koleżanka albo kolega - one stoją za bramą. Pies wiele rzeczy wyczuwa. To, że jest pomijany - potrafi wyczuć bardzo dobrze. Puzon według wszelkich informacji, jakie zdołałyśmy zebrać - stracił właściciela. Nikt z rodziny nie chciał się nim zająć. Błąkał się po śląskich ulicach i zapewne wylądowałaby w jakiejś mordowni, uratował go nasz czip. Całą historię możecie Państwo przeczytać na naszej stronie www - klik.

Puzon jest fajnym, ok 7-letnim psem, w pełni sił i chęci do życia. Ale 7 lat to za dużo jak na standardy adopcyjności. Puzon siedzi więc w hotelu i odprowadza wzrokiem samochody z psami, którym się udało...

Identycznie jest z BAHAMĄ, która mieszka w hotelu od szczeniaka. Odprowadzała już całe swoje rodzeństwo i mamę. Jej nie chciał nikt. Pewnie dlatego, że najmniej ze wszystkich przypomina wyżła, reszta była wyżłowata. Bahama jest też spora, waży ok 30 kg. To widać za dużo, jak na standardy adopcyjności. Siedzi więc w hotelu i przyjaźni się z Puzon. Nikt nie pomaga finansowo w ich utrzymaniu, a to ogółem - doliczywszy karmę i profilaktykę - 600 zł miesięcznie.  W kwestii zasponsorowania pobytu Puzon i Bahama są tak samo pomijane jak w kwestii domu. A może w ogóle nie ma u nas takich psów? Ktoś je widział w ogóle?

Na wszelki wypadek zamieszczamy zdjęcia i zapewniamy, że są w naszej fundacji takie psy. Prawdziwe i posiadające normalny apetyt.  

Pomogli

Ładuję...

Organizator
14 aktualnych zbiórek
149 zakończonych zbiórek
14 dni do końca
Wsparło 7 osób
430 zł (21,5%)
Brakuje jeszcze 1 570 zł
Wesprzyj
Adopcje