Stało się nieuniknione! Nasze zwierzęta tracą środek transportu! Samochód to dla nich być albo nie być... Błagamy o pomoc!

3 dni do końca
Wsparły 93 osoby
5 021 zł (33,47%)
Brakuje jeszcze 9 979 zł

Rozpoczęcie: 11 Lutego 2023

Zakończenie: 31 Marca 2023

Godzina: 23:59

Ten dzień musiał kiedyś nastąpić. Nasz samochód po osiągnięciu pełnoletności postanowił odejść na zasłużony odpoczynek. Należało mu się, w swoim życiu przejechał prawie 300 tysięcy kilometrów.

Dzielnie służył naszym czworonogom. Kupiony wiele lat temu (jako używany) nie jeden raz ratował życie naszych podopiecznych. Bez względu na porę roku pędził co sił w kołach do lecznicy weterynaryjnej, na zabiegi, do sklepu na zakupy, do apteki po leki.

Aż w końcu postanowił spektakularnie się zbuntować. Właściwie to nawet nie on sam Seat Altea – zbuntowała się skrzynia biegów... Zbuntowała się skutecznie. Jej naprawa to koszt około pięciu tysięcy złotych.

Zadajemy sobie pytanie, czy to ma sens, czy warto inwestować w osiemnastoletni pojazd taką kwotę, czy warto wymieniać skrzynię biegów. Nie mamy wyjścia... Coś zrobić musimy! Albo zainwestujemy pięć tysięcy w wymianę skrzyni biegów, albo kupimy używane jeździdełko, które posłuży nam kolejne lata. Wszystko zależy od Was, od wspaniałych Darczyńców, którzy nigdy nas nie zawiedli. Jeśli uda się uzbierać na naprawę skrzyni – naprawimy, jeśli uda się uzbierać trochę więcej pewnie zdecydujemy się wymienić osiemnastolatka na coś młodszego... Jedno jest pewne, sprawny, jeżdżący samochód jest bardzo potrzebny, nie nam – tylko naszym podopiecznym. To narzędzie ratujące często ich życie.

Kochani, bardzo prosimy Was o pomoc i wsparcie, bardzo prosimy o dowolnej wielkości darowiznę, która przybliży nas do celu. Z góry bardzo dziękujemy Wam za każdą nawet najdrobniejszą wpłatę.

Serdecznie pozdrawiamy
Małgorzata i Jerzy Dobrzańscy

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
3 zakończone zbiórki
3 dni do końca
Wsparły 93 osoby
5 021 zł (33,47%)
Brakuje jeszcze 9 979 zł