Samur - wielki pies szuka wsparcia

6 dni do końca
Wsparło 25 osób
600 zł (12%)
Brakuje jeszcze 4 400 zł

Rozpoczęcie: 25 Kwietnia 2023

Zakończenie: 16 Czerwca 2023

Godzina: 23:59

Samur, zwany też Balbiną, jest bardzo dużym, siedmioletnim azjatą. To jeden z tych "przezroczystych" psów w Duchu. Jest z nami, wymaga opieki, jedzenia (dużo jedzenia), profilaktyki, suplementów i wszystkiego innego, ale nikt poza nami go nie widzi.

Nikt nigdy nie chciał dać mu domu. Dlaczego? Otóż dlatego, że nikt nie chce psa o takich gabarytach, w tym wieku i w dodatku takiego który, kiedy nie ma na coś ochoty, to powie nie.

Oczywiście Samur na początku mówi to uprzejmie, ale wtedy zwykle nikt tego nie słucha, a kiedy powie to bardziej stanowczo, wtedy chór zakrzyknie: To agresywny pies! Samur nie jest agresywny, jest wręcz psią sierotą - zarówno dosłownie jak i w przenośni. Uwielbia miły dotyk, ale nie lubi, kiedy ktoś go budzi i przeszkadza w spaniu. Jak wiadomo większość ludzi też tego nie lubi, ale ludzie mają prawo, a pies to już nie bardzo, bo to znaczy, że jest agresywny.

Samur lubi się wygłupiać, ma dobre relacje z psami i z kotami, nie poluje na dzikie zwierzęta, nie zwiewa na spacerach, a w domu, poza ewentualnym zabraniem bułeczki ze stołu, którego blat jest zawsze niżej niż jego paszcza, jest bardzo grzeczny. 


Zapraszamy do adopcji realnej i wirtualnej oraz po prostu do wsparcia duchowej Balbiny.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
32 aktualne zbiórki
169 zakończonych zbiórek
6 dni do końca
Wsparło 25 osób
600 zł (12%)
Brakuje jeszcze 4 400 zł