Budujemy sanktuarium dla Zwierząt hodowlanych!

Wsparło 867 osób
33 623,50 zł (15,28%)
Brakuje jeszcze 186 376,50 zł
Wesprzyj
Adopcje

Rozpoczęcie: 13 Marca 2022

Zakończenie: 30 Października 2022

Godzina: 23:59

16 Maja 2022, 17:07
Pierwsze zakupy

 Dziś przyjechała pierwsza partia gazbetonu potrzebnego na budowę domków dla 26 maluchów i Ich mam. To dopiero początek zakupów, więc bardzo prosimy o wsparcie. Prace związane z budową zaczynamy jutro. 

Pokaż wszystkie aktualizacje

14 Maja 2022, 08:12
Pierwsze materiały budowlane

Dziękujemy, że wspieracie Gieniutkowo W poniedziałek przyjadą pierwsze materiały budowlane tj. suporeks. Dzięki temu będziemy mogli zacząć już budowę.

Przed nami jeszcze mnóstwo wydatków, więc prosimy o udostępnienia zbiórki. 

Na Gosiak❤️

12 Maja 2022, 11:40
Trzy domki dla świnek

Bardzo prosimy o wsparcie ❤️

Chcemy jak najszybciej wybudować trzy domki dla 27 maluchów i Ich mam. Planujemy rozpocząć budowę w przyszłym tygodniu, bo świnki nie mają gdzie mieszkać. 

08 Maja 2022, 09:33
Prosimy o wsparcie


Wczoraj łącznie przybyło nam 16 mieszkańców. Gosia zajęła domek Dzikowskich, a Danusia lokum Krysi. Dziewczyny same wybrały sobie te miejsca na poród i na razie muszą tam zostać. "Bezdomne" świnki mieszkają tymczasowo na Dzielnicy Wyzwolenia. I tu musimy już zacząć działać, bo trzeba zbudować Świnskie przedszkole tzn trzy domki na w/w dzielnicy. Koszt jednego domku z panelami to 9000zł. Razy trzy, to bardzo duża suma ale wierzę, że wspólnymi siłami uda nam się osiągnąć cel. Łącznie w Pszedszkolandii ma zamieszkać 29 Do tego wszystkiego dochodzą nowe i stałe wydatki, więc bardzo, bardzo prosimy o wsparcie. 
‼️Ze względu na niespodziewane i spodziewane urodzenia nie będziemy przyjmować świnek w ciąży i knurków niewykastrowanych. Nie przyjmujemy też już świnek do ogródka! a miejsca na Wielkiej Dzielnicy trzymamy tylko i wyłącznie dla Zwierząt z interwencji‼️
Dziękujemy ❤️

06 Maja 2022, 17:08
Weterynarz i stałe wydatki

Ze względu na to, że zbiórka opiewa na dużą sumę do zebrania nie robimy dodatkowych zrzutek na bieżące wydatki. Obecnie bardzo Was prosimy o wsparcie na kastrację knurków, a także zboże, owoce i warzywa dla mieszkańców. 

Na zdjęciu nowi członkowie Azylowej rodziny. 

03 Maja 2022, 09:42
Świnka z Kijowa

Kochani Niestety Lady jeszcze do nas nie przyjechała. Mieliśmy problem z transportem z Kijowa na granicę, kiedy udało się to załatwić to miasto zostało zbombardowane. Jesteśmy cały czas w kontakcie z opiekunką świnki i jeśli sytuacja się ustabilizuje to pojedziemy po Lady. 

Dziękujemy Wam za wsparcie❤️

20 Kwietnia 2022, 16:37
Na ratunek śwince z Ukrainy

Dostaliśmy dzisiaj telefon z prośbą o ratunek dla świnki Lady, która mieszka obecnie w Kijowie. Oczywiście postanowiliśmy pomóc. Jedziemy po Nią za tydzień czyli 27.04. Chcemy też zawieźć karmę dla psów Greenwoods Insects, insekty z ziemniakami, grochem i bobem
minimum 10 sztuk. Dlatego prosimy Was o wsparcie. Koszt 25kg karmy to 170zł razy minimum 10 sztuk plus benzyna na ok. 1700km

DZIĘKUJEMY ❤️ 

09 Kwietnia 2022, 13:33
Funkcjonowanie Azylu

Ze względu na trudne czasy, które mają wpływ na finanse Azylu, musimy prosić Was o wsparcie w pierwszej kolejności na bieżące wydatki. Jesteśmy też w trakcie budowy kurnika dla Zosi i Edzi, kurek które ktoś nam podrzucił. Dziękujemy.

23 Marca 2022, 15:43
Budujemy Farmę Marcysia

Niestety dziś zmarł nasz kochany Marcyś. To On pokazał nam jakimi cudownymi Istotami są krowy. Nie chcemy być bierni na krzywdę tych Zwierząt. Dlatego postanowiliśmy zbudować przy Azylu dla świnek, narazie niewielki Azyl dla krów i nazwać go Farmą Marcysia. 

Kwota zbiórki została podwyższona o 100 tyś ponieważ musimy zbudować od podstaw budynek, który przystosujemy do przyjęcia Zwierząt. Podłączyć tam prąd i wodę. Oczywiście ogrodzić i przystosować teren. 

Obecnie na tym terenie mieszka pięć owieczek. 

Jesteśmy Fundacją prosiaczka Eugeniusza Gieniutkowo i stworzyliśmy Sanktuarium dla świnek.

Są u nas już 84 ryjki. Mają swoje domki i zagrody, chodzą wolno po ogrodzonym terenie. Oczywiście żyją u nas do swojej naturalnej śmierci, otoczone miłością i szacunkiem.

Jesteśmy weganami i w tym duchu prowadzimy nasz Azyl. Mamy mnóstwo energii, chęci i siły, by stworzyć w tym miejscu dom także dla innych zwierząt tzw. hodowlanych. Jest u nas już pięć owieczek i cielaczek Marcyś.

Zbiórka ta ma na celu zagospodarowanie obecnego terenu, bo w niedalekiej przyszłości dokupimy 3h przylegającej ziemi.

Chcemy w tym sezonie wybudować pięć domków dla świnek i ogrodzić je, wzmocnić ogrodzenie w ogrodzie 0,2h i ogrodzić 0,5ha ziemi, by owce i krowy były bezpieczne. Chcemy też podciągnąć prąd, wodę i oświetlenie w miejsca, gdzie to jest najpotrzebniejsze.

Są to olbrzymie koszta, ale wierzę, że razem uda nam się osiągnąć cel. W międzyczasie oczywiście będziemy budować dla świnek 2 baseny i piaskownice, by miały luksusowy resort wakacyjny. Materiały, które będą nam potrzebne to gazbeton, drewno, blacha, panele ogrodzeniowe, furtki, cement, klej i cały osprzęt do tego. Szacowany koszt domków to 5x8000zł, ogrodzenie terenu owiec i ogródka to ok. 40000 zł. Prąd i media to koszt ok. 10000 zł Plus do tego robocizna.

 Lada moment ruszy też transmisja online z Azylu, gdzie 24h/7 będziecie mogli podglądać świnki. Zapraszamy też na naszą stronę gieniutkowo.pl i do odwiedzenia nas, bo Azyl jest otwarty przez cały rok dla gości. 

Za wszelką pomoc dziękujemy ❤️

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
8 zakończonych zbiórek
Wsparło 867 osób
33 623,50 zł (15,28%)
Brakuje jeszcze 186 376,50 zł
Wesprzyj
Adopcje