Ocalenie Koni od Rzezi

Zbiórka zakończona
Wsparły 474 osoby
10 550 zł (105,5%)

Rozpoczęcie: 27 Stycznia 2016

Zakończenie: 3 Lutego 2016

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Organizujemy akcję wykupu koni przeznaczonych na rzeź. Brzmi skomplikowanie, ale wcale takie nie jest! Wystarczy kliknąć „wesprzyj” i przelać na ten cel dowolną kwotę, a my zajmiemy się resztą. Potrzeba nam co najmniej 10 000zł. Cena koni na tych targach liczona jest od kilograma, a koń jak to koń- swoje waży.

Zbieramy na wykup koni oraz ich transport do schroniska (TARA), które działa już od 20 lat. Schronisko zobowiązało się do późniejszego utrzymania wykupionych koni, tj. zapewnienia im jedzenia, pielęgnacji, opieki medycznej, dachu nad głową oraz ogromnej dawki miłości. Ocalone zwierzątka dołączą do szczęśliwego grona im podobnych, którym przed laty również darowano drugie życie i w tej chwili mogą szczęśliwie tarzać się w śniegu z radości i biegać po polanach.

Wiele sprzedawanych na rzeź koni ma przed sobą długie życie, które w Tarze mogą spędzić jak w raju. Poprzedni właściciele pozbywają się ich z powodu kontuzji, tego, że przestały przynosić dochody, z powodu zmiany planów życiowych, czy nawet zwykłego kaprysu rozpieszczonych dzieci. Nie obchodzi ich to, że zwierzę zginie o wiele lat za wcześnie!

Mamy jedynie 2 tygodnie, a kwota którą musimy uzbierać jest pokaźna. Początkowo mieliśmy pewne obawy związane z tym czy się uda, jednak już po pierwszej hojnej wpłacie, która nastąpiła jeszcze przed organizacją samej zbiórki myślimy, że damy radę. Musimy je uratować i zrobimy wszystko, by tego dokonać! Walczcie z nami o ich życie!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
13 zakończonych zbiórek
Wsparły 474 osoby
10 550 zł (105,5%)