Różowe jednorożce piechotą dla Arkadii! Vol.1

Aleksandra Stypuła
organizator skarbonki

Zainspirowane spacerem Loży Masorza postanowiłyśmy wraz z Martą spróbować swoich sił w podobnym przedsięwzięciu. Jak wiecie (albo nie wiecie) z Martą prowadzimy Fundację Zwierzęca Arkadia. Zbiórki zawsze szły nam słabo, więc musimy próbować nowych sposobów zwrócenia uwagi na to przy czym się zarzynamy z potrzeby serca, a to jest jeden z nich.

Charytatywny spacer z Pszczyny do Ustronia (około 40 km, ponad 8h marszu, a w naszym wypadku pewnie wyjdzie z 10h).

Mało tego, chcemy iść w RÓŻOWYCH STROJACH JEDNOROŻCA (które oczywiście zaprezentujemy na wydarzeniu: LINK :)), bo czemu by nie?

Co Wam dajemy w zamian?

Oprócz poczucia satysfakcji z pomocy zwierzakom, chcemy całą trasę dla Was na bieżąco relacjonować, chętnie też odpowiemy w krótkich stories na jakieś pytania, jeśli takowe będziecie mieć, oczywiście związane z Fundacją, ze zwierzętami, szeroko pojętą pomocą jaką niesiemy, możemy opowiedzieć o zjawisku bezdomności wśród zwierząt w Polsce i jak można temu skutecznie i humanitarnie przeciwdziałać, itd.

Relacjonować wszystko będziemy na profilu facebookowym Zwierzęcej Arkadii i na Instagramie.

Spacer ma być dla nas wyzwaniem, możliwością pozyskania funduszy dla Fundacji, ale chcemy by jednocześnie miał w sobie nutkę edukacji z tematyki okołozwierzęcej.

Ale jest warunek – żebyśmy podjęły to wyzwanie musimy zebrać 1000 (TYSIĄC!) zł na naszą zbiórkę na budowę schroniska Fundacji Zwierzęca Arkadia, które jest niezbędne. W tym celu utworzyłam tę skarbonkę by móc kontrolować wpłaty.

Fajnie, gdyby dość prędko fundusze się zebrały, bo im szybciej się zbiorą tym szybciej ruszymy, a wolałybyśmy uniknąć marszu w śniegu, choć liczymy się z taką możliwością i weźmiemy to na klatę jeśli zajdzie taka konieczność :) Tak naprawdę całe powodzenie przedsięwzięcia zależy od Was i Waszego wsparcia :)

A to wszystko dla zwierząt!

P.S – jeśli akcja się powiedzie to już zapowiadamy, że poprzeczkę będziemy dźwigać wyżej i dodawać kolejne "atrakcje" - uwierzcie, potrafimy być kreatywne :)

Anonimowy Pomagacz

Wsparli

50 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Zuzka z Tychów

Walczycie w słusznej sprawie! Trzymam za Was kciuki!!
15 zł

Ania

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

50 zł

Boga

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
264%
2 645 zł Wsparło 81 osób CEL: 1 000 ZŁ
Wesprzyj