"Burek sam nie poprosi o pomoc" zbiórka dla s...

Schronisko w Toruniu
organizator skarbonki

Schronisko w Toruniu

Fundacja Psi Los serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w VI edycji ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt.

Nasza akcja organizowana jest zawsze w sezonie zimowym, a więc w okresie bardzo trudnym dla schroniskowych czworonogów. Kiedy temperatura otoczenia spada (często poniżej zera), zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim. Zwierzęta, aby ogrzać swój organizm, potrzebują zjeść więcej karmy, najlepiej wysokoenergetycznej, której ze względu na cenę zazwyczaj brakuje.

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Toruniu przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma pełną michę karmy!

Serdecznie dziękujemy!

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Toruniu istnieje od 1963 roku. Aktualnie ulokowane jest przy ul. Przybyszewskiego 3, w centrum miasta, przy parku miejskim, niedaleko rzeki Wisły. W chwili obecnaj schronisko dysponuje 121 kojców różnej wielkości, która z reguły uzależniona jest od rodzaju potrzeb, jakie ma zwierzęciu spełniać. Są pomieszczenia pojedyncze, głównie dla zwierząt nowych, które muszą przejść kwarantannę, jak i dla zwierząt agresywnych, które muszą być oddzielone. Na terenie schroniska znajduje się ambulatorium weterynaryjne, w którym przeprowadzane są zabiegi i operacje. Ponadto dysponujemy izolatkami dla zwierząt chorych oraz salą z boksami dla zwierząt pooperacyjnych. Do schroniska przyjmowane są wszystkie zwierzęta, często w złym stanie zdrowia. Każde musi przejść kwarantannę w czasie której jest odrobaczane, szczepione przeciwko chorobom wirusowym i wściekliźnie oraz sterylizowane.

Wsparli

20 zł

gsk

15 zł

Anonimowa Pomagaczka

10 zł

Anonimowy Pomagacz

22 zł

em

200 zł

Magda

120 zł

Ania

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
8%
437 zł Wsparło 7 osób CEL: 5 000 ZŁ