"Burek sam nie poprosi o pomoc" zbiórka dla s...

Schronisko w Opolu
organizator skarbonki

Schronisko w Opolu

Fundacja Psi Los serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w VII edycji ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt.

Nasza akcja organizowana jest zawsze w sezonie zimowym, a więc w okresie bardzo trudnym dla schroniskowych czworonogów. Kiedy temperatura otoczenia spada (często poniżej zera), zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim. Zwierzęta, aby ogrzać swój organizm, potrzebują zjeść więcej karmy, najlepiej wysokoenergetycznej, której ze względu na cenę zazwyczaj brakuje.

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Opolu przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma pełną michę karmy!

Serdecznie dziękujemy!

W Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Opolu stale przebywa około 100 psów i 90 kotów. Wśród nich nie brakuje zwierząt dla których schronisko jest domem od 3 czy nawet 6 lat. W schronisku brakuje dobrej karmy, puszek, żwirku dla kotów oraz… dobrych ludzi, którzy adoptują schroniskowych podopiecznych. Najbardziej potrzebna jest dobra karma dobrej jakości – nie najtańsza z marketu. Nie chodzi tutaj o wybredność zwierząt, a o ich dobro.

Jest u nas wiele zarazków, musimy zwiększać odporność zwierzaków, wzbogacać posiłki w witaminy. W warunkach domowych jakość karmy nie ma większego znaczenia, tutaj jest nieco inaczej. Dobra żywność jest potrzebna w szczególności dlatego, że nie wszystkie zwierzęta są zdrowe. Zaczyna się okres późnojesienny i niestety zwierząt napływa w zastraszającym tempie. Każde ze zwierząt przynosi ze sobą do schroniska jakąś chorobę – wyjaśnia Dorota Skupińska – kierownik schroniska.

Wsparli

11 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

40 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
8%
436 zł Wsparło 13 osób CEL: 5 000 ZŁ