"Burek sam nie poprosi o pomoc" zbiórka dla s...

Schronisko w Posadówku
organizator skarbonki

Schronisko w Posadówku

Fundacja Psi Los serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w VI edycji ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt.

Nasza akcja organizowana jest zawsze w sezonie zimowym, a więc w okresie bardzo trudnym dla schroniskowych czworonogów. Kiedy temperatura otoczenia spada (często poniżej zera), zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim. Zwierzęta, aby ogrzać swój organizm, potrzebują zjeść więcej karmy, najlepiej wysokoenergetycznej, której ze względu na cenę zazwyczaj brakuje.

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt "Zwierzakowo" w Posadówku przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma pełną michę karmy!

Serdecznie dziękujemy!

Posadówek… nie można tego nazwać wsią, bo nią nie jest, jest FOLWARKIEM koło Lwówka, 10 km od Pniew. Schronisko zostało założone przez Hieronima i znajduje się na terenie Stowarzyszenia „Wielkopomoc” które od wielu lat daje schronienie i pomoc osobom w ciężkiej sytuacji życiowej. Ludzie po przejściach w cudowny sposób rozumieją bezdomne psy ponieważ niejednokrotnie byli w podobnej sytuacji. Magią Posadówka jest wzajemna pomoc zwierzęcia i człowieka. Miejscem, w którym niechciane, skrzywdzone, zabłąkane zwierzęta otrzymują schronienie, posiłek, głaski dobrej ręki, która nie skrzywdzi, z ust tej osoby płyną słowa łagodne, ciepłe, miłe, to najczęściej nowość dla wszystkich bezdomnych psów… Mimo tego, co przeszły, w pewien sposób są szczęśliwe, czują się bezpieczne i z pewnością odzyskują wiarę w człowieka, tego DOBREGO człowieka. Z pewnością też potrzebują Waszej pomocy w szukaniu dobrych domów, w udostępnianiu, zapraszaniu znajomych, robieniu ogłoszeń. Same nie potrafią tego zrobić, a wszystkie są naprawdę fantastyczne – małe, duże, młode, starsze, szczeniaczki. Mamy kim się opiekować, ok. 80, dlatego też trzeba szybciutko znaleźć im domki, żeby zrobiły miejsce kolejnym niechcianym, a tych z pewnością niestety nie brakuje…

Wsparli

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Iza

50 zł

Anonimowy Pomagacz

15 zł

Anonimowa Pomagaczka

30 zł

Anonimowy Pomagacz

25 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
4%
244 zł Wsparło 11 osób CEL: 5 000 ZŁ