Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Obrońców Praw Zwierząt im. św. Franciszka z Asyżu

Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Barbara Zarudzka

E-mail aszpuga2000@wp.pl

Telefon 531689126

Lokalizacja Pasłęk, warmińsko-mazurskie

Jako Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Obrońców Praw Zwierząt im. św. Franciszka z Asyżu jesteśmy inspektoratem, wobec czego przeprowadzamy wiele interwencji w przypadku okrutnego traktowania zwierząt, a osoby, które znęcają się nad zwierzętami stawiamy przed wymiar sprawiedliwości.

Pomagamy także zwierzętom bezdomnym, porzuconym, skrzywdzonym, chorym i po wypadkach oraz leczymy je i znajdujemy im nowe, kochające stałe domy. Niejednokrotnie jesteśmy wzywani do miejsc spoza naszego rejonu, jednak mimo tego nie odmawiamy pomocy, chcąc pomóc jak największej liczbie potrzebujących zwierząt - w ten sposób trafiło do nas 10 psich kalek z Ukrainy.

Oprócz tego, zajmujemy się także promowaniem sterylizacji oraz kastracji zwierząt, a także uświadamianiem o tym, w jaki sposób należy zajmować się zwierzętami. Poprzez liczne pogadanki w placówkach oświatowych staramy się uwrażliwiać dzieci i młodzież na krzywdę zwierząt.

W 2008 roku z naszej inicjatywy powstało Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt "PSI RAJ" w Pasłęku, które obecnie ma pod opieka 320 zwierząt.

Pomogli

Ładuję...