"Burek sam nie poprosi o pomoc" zbiórka dla schroniska w Obornikach Wielkopolskich Skarbonka zakończona

Fundacja Psi Los serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w V edycji ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt.

Zima zbliża się dużymi krokami, a wraz z nią bardzo trudny czas dla schroniskowych czworonogów. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim.

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Obornikach Wielkopolskich przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma pełną michę karmy!

Serdecznie dziękujemy!

Schronisko „Azorek” w Obornikach Wielkopolskich to wyjątkowe miejsce, w którym zwierzęta otoczone są troskliwą opieką pracowników, Wolontariuszy oraz lekarzy weterynarii. To miejsce, w którym walczy się o każde życie, o jego jakość, o uśmiech na zwierzęcych pyszczkach. Schronisko promuje swoją działalność w Internecie, na portalach społecznościowych oraz różnego rodzaju eventach. Dzięki tego typu akcjom adopcyjnym każdego roku około trzysta zwierząt znajduje nowych, kochających opiekunów. Na miejscu jest także behawiorysta i treserzy, którzy w ramach Wolontariatu pracują z trudnymi psami, sprawiając, że te znajdują cudowne ciepłe domy. Schronisko odwiedzają wycieczki ze szkół i przedszkoli, dzieci uczą się tam wrażliwości, opiekuńczości i postępowania ze zwierzętami.

30 osób wsparło

20 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Mnie też kiedyś pomogli.
50 zł

Anonimowy Pomagacz

42 zł

Paulina

10 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość