Sekret prosi o datki na leczenie

Zbiórka zakończona
Wsparło 13 osób
524 zł (34,93%)

Rozpoczęcie: 3 Czerwca 2022

Zakończenie: 2 Lipca 2022

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
13 Czerwca 2022, 19:59
szczęśliwe zakończenie

Kochani darczyńcy, jest nam ogromnie miło poinformować Was, że odnaleźli się właściciele Sekreta :) Piesek przeszczęśliwy wrócił do swoich opiekunów. Nam pozostała do opłacenia faktura za diagnostykę i badania, którą otrzymamy na koniec czerwca. Wątroba i tarczyca Sekreta (w domu nazywanego Karmelem) wymagają systematycznej kontroli weterynaryjnej ponieważ wyniki przekraczają dopuszczalne normy (ale to już będą robić właściciele we własnym zakresie).

Serdecznie dziękujemy Państwu za pomoc :)

Sekret błąkał się samotnie przy torach kolejowych w Zagościńcu. Ten malutki psiak nie miałby szans gdyby nie zabezpieczyła go Ania.

Sekret jest 5-6-kilogramowym dorosłym samczykiem. Zauważyliśmy, że ma zmianę na jednym jajeczku i trzeba go dokładnie przebadać. Może kastracja we wcześniejszym wieku zapobiegłaby pojawieniu się choroby? Sekret ma również problemy z jedzeniem. Nie chce tknąć żadnej suchej ani żadnej mokrej karmy. Próbowaliśmy dać paróweczkę, ale też niechętnie. Sekreta musi obejrzeć weterynarz,  ząbki ma w złym stanie i być może trzeba będzie jakiś usunąć, żeby przywrócić komfort jedzenia.

Tymczasową opiekę zapewnili Ola i Yurii (wolontariusze z Ukrainy), za co serdecznie dziękujemy.

Prosimy o wsparcie grosikiem. Sekret otrzymał tabletkę na odrobaczenie. W poniedziałek jedzie na przegląd  do lekarza weterynarii oraz szczepienia. Zostanie pobrana również krew do badań ogólnych.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
9 zakończonych zbiórek
Wsparło 13 osób
524 zł (34,93%)