Seniorka ze wsi potrzebuje Waszego wsparcia

Zbiórka zakończona
Wsparło 37 osób
367 zł (56,46%)

Rozpoczęcie: 7 Sierpnia 2018

Zakończenie: 18 Października 2018

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Kocia seniorka ze wsi pod Gdynią, z Dębogórza. W balotach słomy rodziła pokolenia wiejskich kociaków. W tym roku ciężko zachorowała, a ludzie, którzy dokarmiają ją i jej dzieci, zgłosili się do wolontariuszki Pomorskiego Kociego Domu Tymczasowego, w celu sterylizacji wszystkich kotów. Zabiegi przeszły wszystkie jej dzieci, a kocia mama zniknęła na dwa tygodnie.

Wróciła chora, cienka jak papierek, słaniająca się - wymiotowała, nie jadła, gasła w oczach. Nie protestowała, kiedy Pani, która dokarmia koty wzięła ją na ręce i zabrała do weterynarza współpracującego z PKDT. Oswojona, tuliła się do ręki. Wolontariuszce przyszło do głowy, że może ta kotka, była kiedyś mieszkanką czyjegoś domu? Odpowiedzi na to pytanie nie poznamy nigdy.

Pozwala robić ze sobą w lecznicy wszystko - kroplówki, zastrzyki, konieczne zabiegi. Z cierpliwością znosi wszystkie czynności weterynaryjne. Jak się okazało, kotka oprócz dokuczliwych wymiotów, miała płyn w macicy, i bardzo słabe wyniki krwi. Po kilku tygodniach nawadniania i podawania leków doszła do siebie. Nie wymiotuje, ładnie je. Jest dobrze.


Została wysterylizowana, wkrótce wróci na wolność. Musimy jednak opłacić jej leczenie. Bardzo prosimy, pomóżcie nam sfinansować koci szpital i hotelowanie w nim naszej staruszki. Każda złotówka jest nam bardzo potrzebna!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
4 aktualne zbiórki
674 zakończone zbiórki
Wsparło 37 osób
367 zł (56,46%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość