Ramię w ramię

Wsparło 27 osób
410 zł (10,25%)
Brakuje jeszcze 3 590 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 9 Grudnia 2022

Zakończenie: 5 Marca 2023

Godzina: 02:02

Ostatnio obchodziłyśmy 8 urodziny Fundacji, organizacji, która ratuje psy z takich właśnie warunków, co się zmieniło na przestrzeni tych lat? Absolutnie nic, może trochę świadomość... Jednak to wciąż za mało!

Zdjęcia, które Państwo widzą są dowodem, że pies w Polsce wciąż jest rzeczą, a nie członkiem rodziny. Zabierając SENNĘ z tego miejsca, przywracamy jej prawa, prawa zwierząt, które nie są przestrzegane, ale póki żyjemy będziemy walczyć, aby były. Człowiek stara się być opanowanym, jednak, kiedy po raz tysięczny przechodzi przez to samo, aż się gotuje. A to dopiero początek, koszmar zaczyna się w momencie zabrania psa do Fundacji, koszmar emocjonalny, ponieważ trzeba na tego upodlonego psa patrzeć. A widok jest okropny.

SENNA ma około 5 lat, na razie skupiamy się na znalezieniu jej miejsca, gdzie poczuje się lepiej. Dom tymczasowy byłby najlepszym prezentem od losu… W hotelu powoli zaczyna się zmieniać, ostatnio stałyśmy przy niej we trzy, wyszła z kojca, powąchała rękę, to dużo jak na nią. Od dwóch dni wychodzi na wybieg, te małe rzeczy dla nas są bardzo ważne.

Na zdjęciu poniżej, SENNA w fundacji.

Kolejny pies, kolejna zbiórka, kolejna prośba o pomoc.. Bez pomocy nie pomożemy i my. Liczy się każdy grosz...

Pomogli

Ładuję...

Organizator
13 aktualnych zbiórek
172 zakończone zbiórki
Wsparło 27 osób
410 zł (10,25%)
Brakuje jeszcze 3 590 zł
Adopcje