Na Psią Łapę - Sercem Psa Stowarzyszenie Sieradz

Na Psią Łapę - Sercem Psa Stowarzyszenie Sieradz
Adopcje
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Gabriela Majewska

E-mail gabrysiamajewska96@gmail.com

Telefon 667 246 630

Lokalizacja Sieradz, łódzkie

Jesteśmy grupą znajomych z Sieradza i okolic. Los zwierząt nie jest nam obojętny.
Naszą działalność rozpoczęliśmy w styczniu 2017 roku. Wtedy właśnie udało nam się adoptować – uratować 30 psów sprzedanych za jednorazową opłatą.

Pomagamy zarówno zwierzętom bezdomnym, jak i chorym oraz pokrzywdzonym.

Każda osoba z naszej załogi pracuje w innym miejscu, lecz łączy nas wspólna pasja – PASJA DO ZWIERZĄT! Działamy non profit! Nie jesteśmy obojętni na zgłoszenia, które otrzymujemy, reagujemy natychmiast!

Zwierzaki, którym pomagamy, przebywają w domach tymczasowych oraz w zaprzyjaźnionym przytulisku. Wszystkie są kastrowane/sterylizowane, czipowane, odrobaczane oraz szczepione.

Zdarzają się przypadki zwierząt wymagających leczenia, zaniedbanych przez opiekunów, po wypadkach, ze złamaniami. Leczenie takich podopiecznych bywa kosztowne, wymaga szczególnej opieki i socjalizacji z powodu doznanych przez nich wcześniej krzywd. Często trwa dość długo i dopiero po upływie tego czasu nasze zwierzaki są gotowe do adopcji. Wtedy możemy rozpocząć poszukiwania dla nich wspaniałego domu.

Poza opisanym wyżej wolontariatem, staramy się szukać też nowych właścicieli zwierzętom przebywającym już w schroniskach.

 
To dzięki Wam możemy robić to, co naprawdę kochamy – pomagać tym małym stworzeniom. One same nie umieją poprosić o pomoc!

Pomogli

Ładuję...

Adopcje