Malutka Shori której dzieciństwo było koszmarem

Zbiórka zakończona
Wsparły 33 osoby
1 240 zł (41,33%)

Rozpoczęcie: 16 Listopada 2021

Zakończenie: 19 Stycznia 2022

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Malutka Shori zamieszkiwała działki w Stalowej Woli. Nie wiadomo czy była tam porzucona, czy została urodzona przez bezdomną matkę.

Koteczka znaleziona została ewidentnie chora i słaba. Próbowała zdobyć jedzenie, lecz karmicielka nie mogła nic poradzić na to, że była przeganiana przez silniejsze i większe koty.

W końcu udało się ją złapać. W lecznicy ze strachu pogryzła Panią Weterynarz... Była przerażona i wciskała główkę w róg transporterka. Niestety, całe jej dzieciństwo to głód i przerażenie.

Kotka ma około 6 miesięcy, a wygląda na niespełna 3 miesiące, co spowodowane jest niedożywieniem i prawdopodobnie chorobą... Badania krwi są nienajlepsze i co jest najbardziej niepokojące, z każdym dniem ma coraz głębszą anemię.

Bardzo chcemy dać tej skrzywdzonej, niewinnej istocie szansę na życie, ale nie będzie łatwo. Sama diagnostyka jest droga, a my już się zastanawiamy, jak dotrwamy do końca roku.

Shori (z jap. zwycięstwo), zaczęła już mruczeć na kolanach i powoli się do nas przekonuje, lecz jej mały organizm zaczyna się poddawać. Pomóżcie, choć symboliczną złotówką!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
7 aktualnych zbiórek
132 zakończone zbiórki
Wsparły 33 osoby
1 240 zł (41,33%)