Życie podopiecznych najstarszego w Polsce Schroniska dla Zwierząt Gospodarskich zależy od Twojej pomocy!

PILNE!
Wsparło 380 osób
14 192 zł (18,64%)
Brakuje jeszcze 61 908 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 3 Marca 2021

Zakończenie: 1 Maja 2021

Prosimy o zapewnienie wyżywienie podopiecznym najstarszego w Polsce Schroniska dla Zwierząt Gospodarskich - placówki w 100% zależnej od darczyńców.

Na jedzenie czeka prawie setka kopytnych, które stały się ofiarami znęcania lub straciły opiekunów między innymi przez pandemię.

Duże stada, ślepaczki, mikruski, kuclandia, extraklasa bezzębuszków, turbobabcie, pensjonariusze, mieszkańcy Pacanowa, psie dziadki wyrwane z mordowni czy trudne koty, które tylko na wolności w azylu czują się dobrze!

ROZLICZENIE PODSTAWOWYCH KOSZTÓW:

Zbiórka ma na celu pokrycie podstawowych kosztów utrzymania zwierząt ze Schroniska Pegasus od marca 2021

Miesięczne rozliczenie:

Siano = 3 400 zł tygodniowo = 13 600 zł,

Słoma = 3 000 zł,

Karma dla psów i kotów = 1 000 zł,

Pasze treściwe, w tym trawokulki dla koni, które nie mogą jeść siana = 7 400 zł,

Dzierżawa ośrodka i łąk = 7 200 zł,

Pensjonaty dla koni wymagających szczególnych warunków 9 koni = 5 850 zł.

Prosimy o wsparcie i ogromnie dziękujemy za każdą złotówkę!

------------

Schronisko Pegasus w skrócie:

* 95% zwierząt w Schronisku Pegasus nie ma szans na adopcję ze względu na wiek i stan zdrowia. To głównie konie, które nie mogą pracować, więc ludzie ich nie potrzebują.

* W schronisku zwierzęta są najważniejsze – mimo jednego z najmniejszych budżetów przypadających na jedno zwierzę, zwierzęta mają zapewnioną największą przestrzeń, niezbędną dla kopytnych. Zawsze nieograniczony dostęp do siana, pasz treściwych i opieki weterynaryjnej. Taka opieka pozwala zwierzętom wieść godne i długie życie, niestety przynosi także problemy finansowe.

* Schronisko współpracuje z klinikami dla koni, ma zawsze otwarte bramy i zatrudnia jedynie trzech opiekunów koni! Resztę pracy wykonują zaangażowani aktywiści, co jest unikatem w skali kraju.

* Schronisko w związku z pandemia ma ogromne problemy, wpłaty w porównaniu do lat poprzednich są mniejsze o co najmniej 30%, a koszty wyższe o najmniej 20%.

Dla podopiecznych Schroniska Pegasusa, każda Wasza złotówka jest magicznym cudem. Daje jedzenie, zdrowie, ciepło, BEZPIECZEŃSTWO.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
25 zakończonych zbiórek
Wsparło 380 osób
14 192 zł (18,64%)
Brakuje jeszcze 61 908 zł
Wesprzyj