Nakarm zwierzęta ze Schroniska Pegasus

Zbiórka zakończona
Wsparło 365 osób
4 035 zł (16,81%)

Rozpoczęcie: 8 Września 2021

Zakończenie: 1 Listopada 2021

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Kochani, w imieniu zwierząt ze Schroniska Pegasus prosimy o pomoc. Spichlerze azylu pustoszeją, zapasy się kończą. Przed nami kolejne transporty siana, przygotowanie do zimy a gotówki w kasie brak...

Na jedzenie czeka setka zwierząt, nad którymi niegdyś znęcał się człowiek!

Bezdomne, bezbronne, skrzywdzone - jesteśmy ich jedyną RODZINĄ, tylko RAZEM zdołamy zadbać o ich los.

Zbiórka ma na celu pokrycie podstawowego wyżywienia zwierząt w schronisku 09.2021

Miniamlne koszty miesięczne:

Siano baloty= 15 000 zł,

Słoma = 3 000 zł,

Karma dla psów i kotów = 1 000 zł,

Pasze treściwe, w tym trawokulki dla koni, które nie mogą jeść siana = 5 000 zł.

Schronisko Pegasus w skrócie

* 95% zwierząt w Schronisku Pegasus nie ma szans na adopcję ze względu na wiek i stan zdrowia. To głównie konie, które nie mogą pracować, więc ludzie ich nie potrzebują. Pegasus jest wyjątkowy, ponieważ przebywają tu praktycznie tylko zwierzęta, nad którymi znęcał się człowiek. Wolontariusze pomagają wszystkim zwierzętom w potrzebie. Wykarmiają poszkodowane ptaki, przyjmują bezdomne koty i psy. Tylko w tym roku uratowali już ponad 100 kolejnych zwierząt!

* W schronisku zwierzęta są najważniejsze – mimo jednego z najmniejszych budżetów przypadających na jedno zwierzę, zwierzęta mają zapewnioną największą przestrzeń, niezbędną dla kopytnych. Zawsze nieograniczony dostęp do siana, pasz treściwych i opieki weterynaryjnej. Stosowane są wszelkie terapie, które mogą poprawić komfort życia podopiecznych. Taka opieka pozwala zwierzętom wieść godne i długie życie, niestety przynosi także problemy finansowe.

* Schronisko współpracuje z klinikami dla koni, ma zawsze otwarte bramy i zatrudnia jedynie trzech opiekunów koni! Resztę pracy wykonują zaangażowani aktywiści, co jest unikatem w skali kraju.

Dla podopiecznych Schroniska Pegasusa, każda Wasza złotówka jest magicznym cudem. Daje jedzenie, zdrowie, ciepło, BEZPIECZEŃSTWO.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
30 zakończonych zbiórek
Wsparło 365 osób
4 035 zł (16,81%)