"Mruczek sam nie poprosi o pomoc" - zbiórka dla Fundacji Siedem Życzeń

Fundacja Psi Los
organizator skarbonki

Fundacja Psi Los

Fundacja Psi Los serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w I edycji ogólnopolskiej zbiórki środków przeznaczonych na zakup karmy dla bezdomnych i potrzebujących kotów.

Panuje powszechne przekonanie, że kot zawsze jakoś sobie poradzi. Niestety, ten stereotyp okazuje się całkowicie błędny. W dzisiejszych czasach wolno żyjące koty mają mocno „pod górkę”. Z jednej strony dokarmiane są przez osoby, którym ich los nie jest obojętny (tzw. karmicieli społecznych), z drugiej zaś zamyka się przed nimi piwniczne okienka lub przegania z miejsc, w których mogłyby się ogrzać i schronić przed mrozem lub deszczem. Wychłodzenie organizmu jest, poza głodem, bezpośrednim zagrożeniem życia dla kota. Często dosłownie w ostatniej chwili przeziębione i przemarznięte trafiają do schronisk lub zostają otoczone opieką przez fundacje, stowarzyszenia czy też przytuliska. Ile z nich nie ma tego szczęścia…

Jeśli chcesz wesprzeć koty przebywające pod opieką Fundacji "Siedem Życzeń" przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Mruczek otrzyma pełną michę karmy!

Serdecznie dziękujemy!

Fundacja Siedem Życzeń działa od 2015 roku - oficjalnie, bo ci, którzy ją współtworzyli pomagają zwierzętom duuużo dłużej. A zaczęło się od grudziądzkich kotów, wrzucanych przez większość ludzi do jednego worka z napisem „DZIKIE”. A przecież koty są też porzucone, osierocone, zagubione, chore.. Leczymy je, sterylizujemy i znajdujemy nowe domy. O wolno bytujących kotach nie zapominamy, co miesiąc wydajemy prawie 800 kg karmy pięćdziesięciu karmicielom dla ponad 600 kotów. Wiemy, że zima to najtrudniejszy dla kotów czas, a zapewniając im karmę, ciepłe budki i leczenie, choć trochę ułatwiamy im życie.

Wsparli

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

50 zł

Aleksandra

15 zł

Anonimowa Pomagaczka

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

10 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Magdalena

Pokaż więcej

Wsparło 7 osób
155 zł (3%)