"Mruczek sam nie poprosi o pomoc" - zbiórka d...

Fundacja Psi Los
organizator skarbonki

Fundacja Psi Los

Fundacja Psi Los serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w I edycji ogólnopolskiej zbiórki środków przeznaczonych na zakup karmy dla bezdomnych i potrzebujących kotów.

Panuje powszechne przekonanie, że kot zawsze jakoś sobie poradzi. Niestety, ten stereotyp okazuje się całkowicie błędny. W dzisiejszych czasach wolno żyjące koty mają mocno „pod górkę”. Z jednej strony dokarmiane są przez osoby, którym ich los nie jest obojętny (tzw. karmicieli społecznych), z drugiej zaś zamyka się przed nimi piwniczne okienka lub przegania z miejsc, w których mogłyby się ogrzać i schronić przed mrozem lub deszczem. Wychłodzenie organizmu jest, poza głodem, bezpośrednim zagrożeniem życia dla kota. Często dosłownie w ostatniej chwili przeziębione i przemarznięte trafiają do schronisk lub zostają otoczone opieką przez fundacje, stowarzyszenia czy też przytuliska. Ile z nich nie ma tego szczęścia…

Jeśli chcesz wesprzeć koty przebywające pod opieką Fundacji "Siedem Życzeń" przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Mruczek otrzyma pełną michę karmy!

Serdecznie dziękujemy!

Fundacja Siedem Życzeń działa od 2015 roku - oficjalnie, bo ci, którzy ją współtworzyli pomagają zwierzętom duuużo dłużej. A zaczęło się od grudziądzkich kotów, wrzucanych przez większość ludzi do jednego worka z napisem „DZIKIE”. A przecież koty są też porzucone, osierocone, zagubione, chore.. Leczymy je, sterylizujemy i znajdujemy nowe domy. O wolno bytujących kotach nie zapominamy, co miesiąc wydajemy prawie 800 kg karmy pięćdziesięciu karmicielom dla ponad 600 kotów. Wiemy, że zima to najtrudniejszy dla kotów czas, a zapewniając im karmę, ciepłe budki i leczenie, choć trochę ułatwiamy im życie.

Wsparli

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

50 zł

Aleksandra

15 zł

Anonimowa Pomagaczka

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

10 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Magdalena

Pokaż więcej

3%
155 zł Wsparło 7 osób CEL: 5 000 ZŁ