Wyrzucona z domu kotka Sile

Big 1435e0fc f433 49f6 b8a0 64225bfecedc
3 dni do końca
Wsparło 80 osób
878 zł (54,88%)
Brakuje jeszcze 722 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 24 Kwietnia 2018

Zakończenie: 29 Maja 2018

Sile została wyrzucona z domu. Pojawiła się pod osiedlowym blokiem znienacka. Zagubiona, przelękniona, głodna. To wiemy.

Sile to kot, który zaznał opieki człowieka. Łasi się tak mocno i garnie do ludzkiej ręki, na ile starcza jej sił. Jednak musiała wiele wycierpieć, bo cały czas ma przebłyski strachu i potrafi pacnąć łapką.

W miejscu gdzie bytowała, koty są przeganiane i szczute psami. Sile jako kot domowy nie umiała w porę uciec i obronić się. Nie raz została poturbowana. Dlatego cały czas się boi. Ale coraz mniej.

Sile ma kilka lat na swoim kocim karku. Ile dokładnie, nie wiemy. Około 4. Jest u nas już jakiś czas i zauważyliśmy, że boi się innych kotów. Człowieka lubi bardzo. Jest spokojna, gadatliwa, lubi ocierać się o nogi i polizać rękę opiekuna. Sile niestety nie jest zbyt fotogeniczna, ale to naprawdę urocza kocica. Warta uwagi i uczucia.

Jej historia nie jest może zbyt spektakularna, a Sile nie jest kotem rzucającym się w oczy i zwracającym na siebie uwagę swoją uroda. Ale bardzo chce być szczęśliwa i bezpieczna. Jak każdy zwierzak.

Jest wysterylizowana, przeszła leczenie dróg oddechowych. Potrzebne są fundusze na opłacenie jej pobytu w hotelu. Sile czeka na dom. A my musimy opłacić jej rachunki. Bardzo prosimy o pomoc. Aby kicia mogła doczekać się swojego szczęśliwego życia.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
49 aktualnych zbiórek
551 zakończonych zbiórek
3 dni do końca
Wsparło 80 osób
878 zł (54,88%)
Brakuje jeszcze 722 zł
Wesprzyj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość