PODARUJ ZETA NA WETA

brak reprezentanta
organizator skarbonki

Zapadła decyzja: przyłączamy się do konkursu organizowanego przez Ratujemy Zwierzaki.
Długów po pachy, więc niezależnie od tego, czy w kociołku obowiązków mamy czas na zrobienie czegoś dodatkowego, czy nie - startujemy.

Jest konkurs, jest szansa na pomoc bezdomniakom. Wystarczy wpłacić złotówkę (dosłownie), by przybliżyć naszych podopiecznych do wygranej.
O zwycięstwie decyduje ilość darczyńców - każdy może dokonać wpłaty raz, obojętnie jakiej kwoty - sama wpłata to punkt dla naszych kociaków.
Wrzuć złotówkę, udostępnij! Dla podopiecznych PKDT to naprawdę wiele. Zebrane środki trafią do nas niezależnie od zajętego miejsca i pomogą pokryć faktury za leczenie. Długi w lecznicach wiszą nad nami jak wyrok. Wygrana postawi nas na nogi na jakiś czas. Może nawet zapełnimy na trochę półki w pustych kocich spiżarniach.

Anonimowa Pomagaczka

Co o nas?
Tak bez bibułki?
Jesteśmy grupą wolontariuszek, pracujemy wyłącznie społecznie.
PKDT istnieje od 2009 roku. 13 lat. Jesteśmy zmęczone. Zasypane zobowiązaniami, wyjazdami w teren i do lecznic, przytłoczone zajmowaniem się ogromną ilością zwierząt, które mamy pod opieką.

Anonimowa Pomagaczka

Często mamy dość, chce się się nam zwyczajnie położyć, odpaść. Nie myśleć i nie robić. Czasami - z powodu kocich tragedii - chce się po prostu wyć.
Takie są fakty. Nie ma się co czarować.

Anonimowa Pomagaczka

Dlaczego więc działamy dalej?
Każda z nas na tyle poznała już świat kociej biedy, że nie jest w stanie odwrócić wzroku.

Anonimowa Pomagaczka


Jest tyle zwierząt potrzebujących pomocy, porzuconych, chorych, że nikt tego nie uniesie. Jednak każdy uratowany zwierzak, to uratowane jedno życie.

Anonimowa Pomagaczka

Anonimowa Pomagaczka

Życie, które spogląda w nasze oczy, które przytula się, mruczy. Które w końcu ląduje na bezpiecznej kanapie u boku nowego opiekuna. Widok bezcenny.

Anonimowa Pomagaczka

Nie mniej ważny jest moment, w którym niezsocjalizowany dzikusek dochodzi do siebie. Wracają mu siły, zaczyna jeść. Kończy się ból i cierpienie zwierzęcia, które jest niczyje. Jednak tak samo odczuwające jak każda żywa istota.

Anonimowa Pomagaczka

Anonimowa Pomagaczka

Są rozrabiające maluchy, które gonią rodzeństwo albo własne ogony. Są kocie nosy smyrające rano po policzku w ramach akcji: czas na żarcie. Kocie jęzory, które w ramach czułości czasami zafundują nam toaletę. I kocie łapki, które przytrzymają dłoń, kiedy oczy jednocześnie mówią: no, weź, nie żartuj, tylko drap.

Anonimowa Pomagaczka

I tak dzień za dniem daje nam to siłę do dalszego działania.

Anonimowa Pomagaczka

Startujemy w tym konkursie dla nich.
Nie dla siebie.
Pomóżcie wygrać: PKDT środki na pomaganie, a im wszystkim życie.

Anonimowa Pomagaczka

Gramy o wiele, bo kwota, która jest nagrodą, może być kluczem do przetrwania.

Anonimowa Pomagaczka

Anonimowa Pomagaczka

WYGRANĄ PRZEZNACZYMY na uregulowanie naszych długów w lecznicach Dlugów, które powstały w wyniku leczenia na tzw. kreskę.

W dalszej kolejnosci chcielibysmy zapewnić naszym podopiecznym niezbędne potrzeby bytowe - karmę mokrą i suchą oraz żwir.

Wsparli

100 zł

Liliana

Od psiarzy za nominację Marleny na Osobowość Roku
20 zł

Anonimowy Pomagacz

3 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

AG

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
53%
16 163 zł Wsparło 1 000 osób CEL: 30 000 ZŁ