Człowieku, weź nam nawrzucaj... do skarbonki!

Magdalena Urbanik
organizator skarbonki

Jestem KOTem, uświadom to sobie, sobie... Kto opowie wam lepiej o Zwierzakch z Mińska niż jeden z podopiecznych? Nikt, dlatego właśnie ja jestem tu i mruczę dla was. 

I właśnie dlatego, pozwolę sobie ja (z francuskiego - mua), przedstawić wam 5 powodów dla których warto nawrzucać Zwierzakom z Mińska! I to dużo nawrzucać - do skarbonki rzecz jasna. Im wincyj będzie was- wrzucających, tym większą mamy szansę zgarnąć górę piniędzy na ratowanie potrzebujących zwierzaków. I wiecie co? Tu nie ma przegranych. Bo wszyscy gramy o wspólny cel. Żeby zwierzakom żyło się lepiej. 

Powód 1, czyli primo

Zwierzaki z Mińska prowadzą akcję sterylizacji i kastracji, ograniczając populację bezdomnych zwierząt i ratując ich życie oraz zdrowie. Opłacamy zabiegi kotów wolnożyjących, a także pomagamy opiekunom zwierząt, których na to nie stać w opłaceniu zabiegów ich kotów i psów. 

Anonimowa Pomagaczka

Powód 2, czyli amino

Ratujemy zwierzaki po wypadkach, leczymy, znajdujemy domy tymczasowe, a docelowo stałe. Stawiamy na łapki beznadziejne przypadki, dostrzegamy tych, których inni wolą nie widzieć, nie potrafimy przechodzić obojętnie wobec cierpienia zwierząt. Nasi podopieczni to głównie koty, ale mamy pod opieką również psy. Jednak gdy zwierzak potrzebuje pomocy, to nie ma znaczenia czy jest to gołąb oblany smarem, jeż potrącony przy drodze, czy jakiekolwiek inne stworzenie. Zatrzymujemy się, walczymy, czasem przegrywamy... Zawsze próbujemy.

Anonimowa Pomagaczka

Anonimowa Pomagaczka

Powód 3, czyli pedros

Lubicie programy o metamorfozach? Takie wiecie, przed i po, efekt wow, konfetii, brokat i fajerwerki? Nasi podopieczni to jest dopiero przykład efektów WOW. Jak nie wierzycie, to paczajcie. Bo te zdjęcia mówią wincyj niż 1000 słów.

Anonimowa Pomagaczka

Anonimowa Pomagaczka

Powód 4, czyli knorr

Wiemy, że potrzeby zwierząt zmieniają się również w zależności od pory roku. W okresie wiosenno-letnim zabezpieczamy przed kleszczami. Zimą dbamy o to by kotom nie marzły nóżki, dupki i uszka. Co roku na zimę kupujemy, ocieplamy i stawiamy im w miejscach bytowania styropianowe budki. Dzięki temu mogą przetrwać zimę w bezpiecznych i ciepłych warunkach.

Anonimowa Pomagaczka

Powód 5, czyli just five

Nie jest łatwo mówić o sobie dobrze, dlatego zamiast mówić wolimy robić. To co robimy, staramy się robić zawsze jak najlepiej. Patrząc na zwierzaki, którym pomogliśmy, widząc ich szczęście i pamiętając jaką drogę przeszły nim trafiły do swojego domu i człowieka, wiemy, że chociaż bywa trudno, to warto. Więc nie bądź obojętny, bo Twoja poMOC ma MOC. 

Anonimowa Pomagaczka

Anonimowa Pomagaczka

Wsparli

1 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowa Pomagaczka

1 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

12 zł

Paulinag

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
4 952 zł
Wsparło 280 osób