Wsparcie zwierząt właścicielskich w 2023

Jako fundacja ratujemy bezdomne zwierzęta. Jednak od początku działalności otrzymujemy również zgłoszenia od osób prywatnych, których psy lub psy osób z ich otoczenia są w wielkiej potrzebie. 

Zdajemy sobie sprawę, że jeśli ktoś decyduje się na psa powinien mieć zasoby finansowe do tego, aby go utrzymać i zapewnić mu odpowiednie leczenie, natomiast skala bezdomności psów w Polsce jest tak duża, że psiaków potrzebujących domów jest więcej niż osób które są w stanie zapewnić psom najlepsze warunki - stąd też łatwość w adopcji lub przygarnięciu psa. Kolejną kwestią są sytuacje losowe, które tak naprawdę mogą spotkać każdego z nas. 

Dostawaliśmy masę próśb o pomoc w finansowaniu kosztów weterynaryjnych, leków, szczepień, a czasem nawet i zakupie po prostu dobrej karmy.

Anonimowy Pomagacz

W zeszłym roku wystartowaliśmy z pomocą dla zwierząt właścicielskich. Pomagaliśmy opiekunom w pokryciu kosztów wetrynarza, dostarczaliśmy karmę.

Anonimowy Pomagacz

Zorganizowaliśmy również psią paczkę. Rozdaliśmy 10 zestawów dla psów, zawierających karmę, smaczki, gryzaki, zabawki. 

Anonimowy Pomagacz

Mieliśmy również spory udział w pomocy kilkudziesięciu psom z Urainy, które przyjechały z opiekunami, uciekając przed wojną. Organizowaliśmy lekarskie patrole w punktach przyjęcia uchodźców, gdzie leczyliśmy zwierzęta.

Anonimowy Pomagacz

Widzimy jak ważne jest, by również psy właścicielskie miały godne życie. 

Środki, które zbieramy przeznaczymy na Pomoc Psom Właścicielskim w 2023 roku. Chcemy pomóc jak największej liczbie zwierząt.

Razem możemy więcej, każda złotówka zmienia psie życie.

Anonimowy Pomagacz

Wsparli

10 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowy Pomagacz

2 zł

Patka

1 zł

Ania

1,8 zł

Anonimowy Pomagacz

5,5 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
2 898 zł
Wsparły 363 osoby