Skarbonka życia | ciepły kąt na święta

Olga Krawczyk
organizator skarbonki

Anonimowy Pomagacz

Kochani Darczyńcy, oto nasza skarbonka życia bardzo prosimy o pomoc! Wpłaty z tej zbiórki zasilą pustą skarbonkę seniora Marcela z podejrzeniem nowotworu, dofinansują hotele dla naszych psiaków w resocjalizacji i ufundują leki i jedzenie Tajgera.

Potrzeba 9 tys. zł.

Potrzebujemy pomocy w kilku obszarach.

W leczeniu naszego nowego podopiecznego Marcela - starszego, głuchego psiaka, który w jesieni życia został oddany do schroniska. U Melka pojawiło się podejrzenie nowotworu - guz w przegrodzie nosowej. W związku z tym jego szanse na adopcję mocno spadły. Chcemy przeprowadzić diagnostykę Melka pod tym kątem, badania dla psa w wieku geriatrycznym i kastrację. Niestety w tym momencie to ogromne koszty. W tej chwili potrzebujemy ok 2 tysicy zł dla Melka...

Bardzo chcielibyśmy też opłacić hotele za 4 miesiące od października do końca stycznia dla naszych stałych rezydentów - brakuje nam 5 tys zł.

Kolejny punkt to opłacenie spcjalistycznej karmy i leków dziadka Tajgera chcielibyśmy zebrać dla niego ok 1 tys zł.

Dodatkowo Im więcej unikalnych darczyńców/głosów na tej zbiórce tym większa szansa na dodatkową dotację od organizatora! Każdy darczyńca to 1 głos!

Prosimy gorąco wesprzyjcie już teraz Amstaff Azyl i naszych podopiecznych - choćby niewielką darowizną i pomóżcie nam przetrwać trudny czas.

Kasa leci wyłącznie na piesy - na utrzymanie, leczenie (szczególnie seniorów), konsultacje, hotele i bezpieczne życie.

Dla wielu z naszych podopiecznych fundcja jest póki co jedynym miejscem, w którym mogą funkcjonować, nasz parasol dosłownie ratuje przed śmiercią.

 

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

 

 

Wsparli

30 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Ewa

20 zł

Alicja

❤️
20 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Karo

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
1 758,51 zł
Wsparło 88 osób