SKARYSZEW -POMOC OCALONYM

zan k
organizator skarbonki

Ponizej wklejony apel Przystani o pomoc.

Potrzebny bedzie każdy grosik by dać drugą szansę ocalonym.

Pokażmy ,że nie jesteśmy obojetni na cierpienia innych.

 

Z sercem w gardle pojechaliśmy po jedno, może dwa, dzięki Wam udało się ocalić siedem koni!

Ich zmęczenie sięgnęło zenitu, ale to nieważne, liczą się one, potrzebujące, proszące, czekające i mające nadzieję do końca, bo przecież niczego nie zrobiły, nie mogą pójść ot tak po prostu na śmierć tylko dlatego, że żyją, nie ma wyroków śmierci za życie, no bo jak, dlaczego
Skaryszew 2017 ostatki Dorota, Oliwia i Dominik wciąż na warcie, do końca, pomimo potwornego bólu, który rozerwał Ich serca na kawałki, pomimo bezsilności i obrazów, które będą wracać…pomimo strachu, który w oczach tych istnień przez kilkadziesiąt godzin widzieli setki razy, pomimo deszczu i zimna, pomimo psychicznego i fizycznego wypalenia, które nie opuści Ich przez najbliższy czas. Dziękujemy, że w tych trudnych chwilach mieli wsparcie Agaty Rybkowskiej z fundacji Pegasus, Benka ze Stowarzyszenia Stajna Benek, Ewy i Marcina z Fundacji Centaurus , Azylu dla Koni, Ani i Gosi i wielu wspaniałych osób, których imion nie zdążyli poznać.
A teraz chcielibyśmy podziękować Wam. Wszystkim Wam, którzy po wczorajszym apelu, że zostajemy tam nadal i będziemy walczyć o jeszcze jedno życie, zasypali nas setkami smsów, ciepłych słów, które dodały nam siły, aby wytrwać w tym piekle do końca. Gdyby nie Wasze wsparcie, bylibyśmy tam jedynie po to, by patrząc im w oczy, pożegnać je przed ostatnią drogą.

Wy wszyscy, którzy wsparliście nasz apel, możecie się poczuć rodzicami chrzestnymi trzech kolejnych dziewcząt! Dzisiaj została ocalona kucynka, 19 letnia kobyłka i 20 letnia źrebna klacz rasy śląskiej. W sumie Przystań ocaliła 7 klaczy, w tym dwie źrebne.
Każda z dziewczyn jest w słabej kondycji, zarówno psychicznej jak i fizycznej. Będą wymagały szczegółowej diagnostyki, wsparcia ich słabych organizmów witaminami i suplementami, oraz opieki weterynaryjnej. U nas nie ma już miejsca na kolejne konie, dziewczyny zamieszkają w pensjonatach, które pochłoną kolejne koszty.
Z Waszych wpłat będziemy w stanie pokryć jeszcze kolosalne koszty transportu, za co dziękujemy.
Prosimy ! Nie zostawiajcie ich teraz samych, my zrobiliśmy, co tylko mogliśmy, co byliśmy w stanie uczynić tam na miejscu. Są ocalone, ale by godnie żyć nadal Was potrzebują.
Najpilniejsze potrzeby to :
Uwiązy , które można zamówić tutaj : http://allegro.pl/66110-uwiaz-dla-koni-bezpieczny- 2m-i66550…
Kantary w rozmiarach : 2x 5 , 2x4 , 2x 3 i jeden pony. Kantary można znaleźć na allegro : http://allegro.pl/listing/user/listing.php…
Mocne witaminy : 7 x https://animalia.pl/foran-chevinal--1l/szczegoly/1 0397/
pasza specjalistyczna dla źrebnych matek: 2 x http://www.hidalgo.pl/st-hyppolyt-luzerne-mix-20-k g-pasza-p…
Musli dla seniorów: https://animalia.pl/nuba-equi-longlife-musli-2…/sz czegoly/…/razy 3

Nasz adres : Przystań Ocalenie,ul. Kombatantów 134, 43-229 Ćwiklice

Wsparli

20 zł

bmol2

10 zł

zan k

Na lepsze życie dla uratowanych
Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
3%
30 zł Wsparły 2 osoby CEL: 1 000 ZŁ