Skatowana 7-miesięczna Łatka

Zbiórka zakończona
Wsparło 5 301 osób
46 288,01 zł (462,88%)

Rozpoczęcie: 1 Grudnia 2018

Zakończenie: 15 Grudnia 2018

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Łatka to 7-miesięczna sunia przywieziona z miejscowości Nowa Wieś Wielka (gm. Lidzbark Warmiński). Jakiś zwyrodnialec próbował ją zabić! Była przysypana piachem w nieużytkowanej studni. Prawdopodobnie najpierw dostała cios w głowę.

Kiedy pewien dobry człowiek ją znalazł, to Łatka była nieprzytomna. Po wizycie u weterynarza i przyjęciu kroplówek sunia odzyskała trochę sił. Ma epilepsję być może spowodowaną przez uderzenie w głowę.

Sunię właśnie wieziemy do Warszawy na rezonans, będziemy dawać znać na bieżąco jaki stan Łatki. Prawdopodobnie nie widzi i nie słyszy, ale by to potwierdzić - Łatkę musi zbadać specjalista.

Łatkę przekazało nam dzisiaj Schronisko Kętrzyn Pudwągitrzyn. Zapamiętajcie to miejsce, warto im pomagać bo nie są obojętni na psią krzywdę i szukają pomocy w miejscach, gdzie mamy większe możliwości diagnostyczne

[Aktualizacja 2.12.2018]

Od momentu gdy wczoraj ja przejęliśmy, miała kilkadziesiąt ataków epilepsji. Na pewno nie widzi i nie słyszy. Może to być przejściowe np spowodowane obrzekiem mózgu albo zostać na stałe. Moze być konieczne wprowadzenie małej w stan śpiączki farmakologicznej aby mózg mógł odpocząć. Na razie dostała leki i lekarze i czekamy na wyniki wszystkich badań.

Organizator
6 aktualnych zbiórek
75 zakończonych zbiórek
Wsparło 5 301 osób
46 288,01 zł (462,88%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość