Fundacja Skrzydlaty Pies

Fundacja Skrzydlaty Pies

Reprezentant Katarzyna Grzegorczyk

E-mail info@skrzydlatypies.pl

Telefon 606962357

Lokalizacja Bukowno, małopolskie

Fundacja Skrzydlaty Pies powstała z potrzeby niesienia pomocy zwierzętom porzuconym, chorym i starym, które cierpią przez ludzi.

Niech każde zwierzę, które z nami żyje będzie najszczęśliwszym stworzeniem na świecie, niech dzięki naszej wiedzy, mądrości, umiejętności prowadzenia i wychowania rozwinie skrzydła - żyje pełnią swojego zwierzęcego życia, a jednocześnie niech nasze mądre postępowanie ze zwierzętami powoduje to, że będą się czuć przy nas bezpiecznie, jak pod skrzydłami anioła.
 
Staramy się zwalczać bezdomność zwierząt propagując szereg akcji związanych ze skutecznym zapobieganiem porzucaniu zwierząt. Prowadzimy  akcje edukacyjne z zakresu ochrony zwierząt i środowiska zgodnie z obowiązującymi przepisami z zakresu odpowiedniej opieki nad zwierzętami oraz metodami postepowania z nimi.
 
Prowadzimy działalność adopcyjną, opartą na zbudowaniu silnej relacji pomiędzy zwierzęciem i człowiekiem oraz stworzeniu odpowiednich warunków adopcyjnych związanych ze świadomą i odpowiedzialną opieką nad zwierzęciem.
 
Propagujemy humanitarne i zgodne z prawem traktowanie zwierząt.
 
Przeciwdziałamy wszelkim formom stosowania okrucieństwa, przemocy i bestialstwa wobec zwierząt.
 
Pragniemy stworzyć ośrodek edukacyjno-rehabilitacyjno-adopcyjny dla zwierząt po przeżytych traumach (choroby, porzucenie przez człowieka), w którym również będzie prowadzona działalność edukacyjna dzieci, młodzieży oraz dorosłych z zakresu metod postępowania ze zwierzętami.

Zapytacie pewnie, co w nas takiego szczególnego? Pewnie nic, takich jak my jest wielu. Nie chodzi jednak tutaj o żadną wyjątkowość, chodzi o coś innego. O to, aby we współpracy z innymi ocalić chociaż jedno zwierzęce istnienie.

Chcemy działać na rzecz tych najbardziej bezbronnych.

Chcemy czerpać radość i siłę do dalszych działań oglądając efekty Waszej i naszej pracy. Po prostu BĄDŹMY I POMAGAJMY!!!
 

Pomogli

Ładuję...