Stareńki Ślepek prosi o wsparcie...

Wsparło 41 osób
1 200 zł (100%)
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 6 Maja 2020

Zakończenie: 31 Maja 2021

Podaruj grosik najstarszemu psiakowi z Przystani Ocalenie! Ślepuś to najstarszy psiak w Przystani Ocalenie. Kiedyś został porzucony, tak bywa ze staruszkami, do tego niepełnosprawnymi, niewidomymi. Z nami jest od ładnych paru lat. Już wtedy był bardzo starym psem. Ślepek ma swoje różne problemy zdrowotne, zażywa sporo leków.

Je jedynie karmy specjalistyczne. Kilka lat temu przeszedł poważną operację. Mimo zaawansowanego wieku, niepełnosprawności to nadal dość radosny piesek, kocha nas, zawsze skory do przytulania i głaskania. Dużo odpoczywa, sporo śpi, ale nadal miewa dni, kiedy magicznie młodnieje i wtedy spacerek jest największą przyjemnością. Prosimy o grosik dla niego, na karmę, leki, na wizyty kontrolne u weterynarza. To nasz najstarszy psiak, nasz ukochany dziaduszek Ślepuszek…

Prosimy Was, Kochani, o grosik dla niego. Nasza sytuacja finansowa jest trudna, nie chcemy, aby to odczuł… Niech komfort jego życia się nie zmienia. Prosimy podarujcie mu kilka złotych na karmę, leki i inne potrzebne rzeczy. Z całego serca dziękujemy, za każdą pomoc!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
26 aktualnych zbiórek
53 zakończone zbiórki
Wsparło 41 osób
1 200 zł (100%)
Wesprzyj